DAJ CYNK

Biedronka rzuca hit. Taniej ciężko znaleźć

Piotr Urbaniak (gtxxor)

Sprzęt

Biedronka rzuca hit. Taniej ciężko znaleźć

Już od wtorku 16 sierpnia w sklepach sieci Biedronka pojawi się urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e. A na tym nie koniec.

Jak co tydzień sieć Biedronka przedstawia swoją ofertę promocyjną, a w niej tradycyjnie już znajdziemy nieco elektroniki. Tym razem padło na peryferia komputerowe.

W związku z tym już 16 sierpnia na półki dyskontu trafi urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e, poinformowano. To drukarka atramentowa, skaner, a także kopiarka, zamknięte razem w dość filigranowej bryle o wymiarach 425x154x304 mm. Słowem, sensowna propozycja do sporadycznego użytku domowego.

HP DeskJet 2710e w Biedronce - cena i specyfikacje

Model DeskJet 2710e obsługuje formaty A4, A6, B5 oraz DL, radząc sobie przy tym zarówno z papierem zwykłym, jak i fotograficznym bądź też broszurowym. Do tego ma wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki czemu wspiera bezpośrednie drukowanie ze smartfonów lub tabletów. Wszystko to w ekosystemie HP Smart, czyli z dedykowaną aplikacją mobilną i możliwością zakupu materiałów eksploatacyjnych w abonamencie.

Biedronka kusi fanów elektroniki. Jest jeden hicior

Co jednak najistotniejsze, HP DeskJet 2710e będzie kosztować w Biedronce 199 zł. To mniej więcej 10-15 proc. taniej niż wynosi średnia cena rynkowa tego sprzętu (sprawdź cenę w serwisie Ceneo).

Na tym nie koniec, bo równolegle trafić do Biedronki mają dwie bezprzewodowe myszki komputerowe, w tym jedna w parze z klawiaturą. Ich ceny to kolejno 19,99 oraz 79,90 zł. Oprócz tego na wyprzedaży znajdzie się m.in. kilka przedłużaczy, lampek biurkowych i niszczarka do papieru. Tradycyjnie więc, będąc na zakupach, nie zaszkodzi zboczyć z głównej alejki.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: WDnet Creation / Shutterstock

Źródło tekstu: Biedronka, oprac. własne