DAJ CYNK

Biedronka z nowymi okazjami. Sprawdź, zanim ustawią się kolejki

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Biedronka kusi fanów taniej elektroniki. Oferta dla graczy [29.11.2021]

Sieć Biedronka przygotowała nową ofertę elektroniki. W sklepach tym razem pojawią się urządzenia dla graczy.

W najnowszej gazetce Biedronki pojawi się kilka nowych sprzętów elektronicznych. Tym razem ofertą sklepu powinni zainteresować się przede wszystkim gracze, bo dla nich przygotowała coś sieć.

W najbliższych dniach w ofercie Biedronki pojawi się kilka urządzeń dla graczy marki Dragon Breath. Oprócz tego sklep będzie sprzedawał też kilka innych sprzętów.

Sprzęty dla graczy w Biedronce

Pierwszym urządzeniem w ofercie Biedronki będzie klawiatura w cenie 79,90 zł. Z opisu dowiadujemy się, że jest ona wyposażona w semimechaniczne przełączniki o żywotności 10 mln aktywacji. Ma podpórkę na nadgarstki, tęczowe podświetlenie oraz klawisze z funkcją anti-ghosting, w tym przypadku prawdopodobnie mylnie rozumiany jako 19-Key Rollover.

Poza tym, w cenie 59,90 zł Biedronka będzie sprzedawać słuchawki dla graczy z wbudowanym mikrofonem na pałąku, podświetleniem oraz złączem 2w1 (minijack 3,5 mm + zasilanie z USB).  W tej samej cenie dostępna będzie też ergonomiczna myszka z DPI do 6400 i 7 przyciskami. Ostatnim urządzeniem jest bezprzewodowy kontroler Bluetooth 5.0 z zasięgiem do 8 metrów.

Biedronka kusi fanów elektroniki - sprzęt dla graczy

Wymienione wyżej sprzęty dla graczy trafią do Biedronki w najbliższy czwartek (2 grudnia). Oprócz nich w ofercie sklepu pojawią się także: głośnik bezprzewodowy do karaoke (z mikrofonem w zestawie) za 149 zł oraz radio z wejściem AUX i Bluetooth za 129 zł.

Zobacz: Biedronka kusi zupełną nowością. Zobacz, co kupisz 29 listopada
Zobacz: Kupujesz w Biedronce? Uważaj, nowe oszustwo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Biedronka

Źródło tekstu: Biedronka

Przewiń w dół do następnego wpisu