DAJ CYNK

Goblin Slayer: Goblin's Crown na Crunchyroll 28 lipca

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 4952

Goblin Slayer: Goblin's Crown

Już 28 lipca oficjalnie w serwisie Crunchyroll pojawi się film z uniwersum Goblin Slayera. Będzie on nosił nazwę Goblin Slayer: Goblin's Crown.

Już cztery lata mijają odkąd Kumo Kagyu wydał pierwszą książkę z serii Goblin Slayer. Od tamtej pory powieść typu Light Novel doczekała się już dwunastu tomów i nic nie wskazuje na to, że opowieść prędko się zakończy. Goblin Slayer to połączenie humoru, ciekawej historii i bardzo dużej brutalności, której ofiarami padają zarówno ludzie, jak i gobliny. Autor nie oszczędza też kobiet i dzieci. Jednocześnie bohaterowie umieją cieszyć się życiem i towarzyszy im humor sytuacyjny. Nic dziwnego, że anime zaprezentowane w 2018 roku cieszyło się tak dużą popularnością. Część widowni zwracała jednak uwagę, że pierwszy odcinek był o wiele bardziej mroczny niż pozostałe.

Mamy zatem bardzo dobrą wiadomość. film Goblin Slayer: Goblin's Crown, którego reżyserem jest Takaharu Ozaki oficjalnie pojawi się 28 lipca w serwisie Crunchyroll. To właśnie Ozaki reżyserował lubiany przez fanów pierwszy odcinek anime. Pracował on też w różnych rolach przy takich produkcjach jak Persona 5: The Animation The Day Breakers i Cowboy Bebop. Film z uniwersum Goblin Slayera pojawił się z kolei w samej Japonii już w lutym.

Zobacz Jakie anime oglądać latem? - lipiec 2020
Zobacz Attack on Titan - pojawia się zwiastun czwartego sezonu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: animemojo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu