DAJ CYNK

Serwis Apple Music jest już dostępny w Samsung Smart TV

Mieszko Zagańczyk

Aplikacje

Apple Music jest już dostępny w Samsung Smart TV

Firma Samsung wprowadza aplikację Apple Music do swoich telewizorów. Od dziś użytkownicy w ponad 100 krajach mogą korzystać z Apple Music bezpośrednio na telewizorach Samsung Smart TV. Przez trzy miesiące dostęp do serwisu jest za darmo.

Aplikacja Apple Music będzie dostępna w telewizorach Samsung Smart TV QLED i UHD wyprodukowanych w latach 2018 – 2020. Dzięki niej subskrybenci mogą skorzystać z dostępu do ponad 60 milionów piosenek bez reklam i najpopularniejszych teledysków. Będą mieli też szansę odsłuchiwać tysiące playlist stworzonych przez innych użytkowników czy osoby wyznaczające muzyczne trendy.

Zobacz: Apple Music ma już ponad 60 mln użytkowników miesięcznie na całym świecie

 Subskrybenci Apple Music będą mogli skorzystać z codziennych rekomendacji, a także posłuchać programu radiowego Beats 1,  emitującego na żywo utwory artystów, takich jak Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled i Elton John. Dodatkowo użytkownicy będą mieli możliwość obejrzenia programu „At Home With Apple Music”, podczas którego prezentowane są nowe playlisty tworzone przez dziennikarzy muzycznych, czaty FaceTime z artystami przebywającymi w swoich domach, wywiady z gwiazdami i wiele innych materiałów, które mają pomóc w tworzeniu poczucia więzi i wspólnoty w obecnym czasie izolacji.

Zobacz: Rośnie konkurencja dla Apple Music. Spotify partnerem Samsunga
Zobacz: IPLA z nowymi aplikacjami i funkcjami dla Apple TV, Chromecast i Samsung Smart TV

Użytkownicy Samsung Smart TV mogą pobrać Apple Music ze sklepu z aplikacjami, zalogować się do swojego konta używając Apple ID albo uruchomić proces subskrypcji bezpośrednio z telewizora

Posiadacze Samsung Smart TV mogą także bezpłatnie testować Apple Music przez 3 miesiące, korzystając z abonamentu indywidualnego, rodzinnego lub studenckiego. Poza  katalogiem Apple Music, używając swojego telewizora Samsung Smart TV, abonenci mają również dostęp do programów, popularnych koncertów, a także innych ekskluzywnych treści.

Zobacz: Zmieniłem telewizor na LG OLED C9 - to był szok. Test LG OLED55C9PLA
Zobacz: Test Xiaomi Mi TV 4S 43" - 4K HDR w rozsądnej cenie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu