DAJ CYNK

Wiemy, kiedy pojawi się drugi sezon anime Classroom of the Elite

Michał Świech

Telewizja i VoD

Classroom of the Elite II

Wiemy, kiedy doczekamy się nowego sezonu anime Classroom of the Elite. W przyszłym roku pojawi się natomiast sezon trzeci.

Classroom of the Elite opowiada o liceum słynnym z tego, że każdy po nim dostaje się na studia lub znajduje pracę. Klasa, do której należy Kiyotaka Ayanokoji jest jednak pełna odrzutków. Podczas lekcji można robić cokolwiek - spać czy szkodzić innym uczniom. Wszyscy walczą o nagrody pieniężne. Niedługo uczniowie poznają prawdę o tej szkole...

Classroom of the Elite z dwoma kolejnymi sezonami anime 

Ostatnio mieliśmy dobre wieści dla fanów filmów Makoto Shinkaia i anime KonoSuba. Teraz ucieszy się kto inny.

W poniedziałek oficjalnie poznaliśmy datę debiutu kolejnego sezonu anime Classroom of the Elite (Yōkoso Jitsuryoku Shijō Shugi no Kyōshitsu e). Będzie to 4 lipca. To jednak nie jest koniec dobrych wiadomości dla fanów Light Novel o tym tytule. W 2023 zobaczymy trzeci sezon anime.

Wtedy też końca dobiegnie ekranizacja pierwszego roku w liceum. W 2020 w Japonii po 15 tomikach książek opowiadających o pierwszej klasie wychodzić zaczęły te o drugim roku. 

Możemy się spodziewać powrotu większości twórców i aktorów na poprzednie stanowiska. Dojdzie do pewnych roszad na pozycjach scenarzystów i w obowiązkach reżyserów. Opening anime wykona ZAQ i będzie to piosenka Dance in the Game. Ending to działka Mai Fuchigami. Piosenka nosi tytuł Hito Jibai.

Anime na pewno trafi na platformę Crunchyroll jako Classroom of the Elite II.

Zobacz: KonoSuba dostanie trzeci sezon anime i spin-offa o Megumin
Zobacz: Nowy film anime Makoto Shinkaia trafi do kin w Europie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: classroom of the elite 2 zwiastun

Źródło tekstu: twitter