DAJ CYNK

SkyShowtime rusza z produkcją w Polsce. Na początek serial „Śleboda”

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

SkyShowtime rusza z produkcją w Polsce. Na początek serial „Śleboda”

SkyShowtime rozpoczyna produkcję własną w Polsce. Pierwszym lokalnym projektem, realizowanym na zlecenie tego serwisu VoD, będzie serialowa adaptacja etno-kryminału Śleboda.

Przedstawiciele serwisu SkyShowtime ogłosili, że firma rozpoczyna produkcję własną w Polsce. Pierwszą lokalną produkcją oryginalną, realizowaną na zamówienie serwisu, będzie polski serial Śleboda. To kolejny krok w strategii firmy, która – poprzez swoje zaangażowanie na lokalnych rynkach – chce poszerzać ofertę programową o seriale tworzone z myślą o widzach na poszczególnych rynkach.

Serial SkyShowtime Original Śleboda oparty zostanie na pierwszej części popularnej serii etno-kryminałów autorstwa Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej oraz Michała Kuźmińskiego. Producentką serialu jest Magdalena Szwedkowicz, a za reżyserię odpowiada Michał Gazda.

SkyShowtime Original logo

Cieszę się, że rok od rozpoczęcia działalności w Europie Środkowo-Wschodniej, możemy ogłosić pierwszy polski serial oryginalny, który wyprodukowany zostanie na nasze zamówienie - Ślebodę. To dla nas ważny krok, którym chcemy zaznaczyć zaangażowanie w dostarczanie naszym odbiorcom wysokiej jakości lokalnych treści.

– powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime

Więcej szczegółów dotyczących tego projektu mamy poznać w późniejszym czasie. 

Serwis SkyShowtime dostępny jest poprzez aplikację na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV i Samsung oraz bezpośrednio na stronie www.skyshowtime.com.

Zobacz: SkyShowtime chwali się nowościami. Oto filmy i seriale na marzec
Zobacz: Jest drugi sezon Halo. Do obejrzenia na SkyShowtime

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: SkyShowtime

Źródło tekstu: SkyShowtime