DAJ CYNK

Nowości w CANAL+: Eleven Sports 1 4K oraz łączona oferta CANAL+ online i HBO GO

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Nowości w CANAL+: Eleven Sports 1 4K oraz łączona oferta CANAL+ online i HBO GO

CANAL+ rozszerza ofertę treści dostępnych w 4K, włączając do niej kanał Eleven Sports 1 4K, na którym transmitowane są światowe wydarzenia sportowe w wysokiej rozdzielczości. Drugą nowością jest łączona oferta CANAL+ online i HBO GO.

Do końca listopada abonenci CANAL+ mogą oglądać Eleven Sports 1 4K bez dodatkowych opłat w ramach tzw. otwartego okna.

Kanał Eleven Sports 1 4K będzie dostępny dla abonentów posiadających dekoder 4K ULTRABOX+ lub moduł CAM 4K, a także w pakietach zawierających paczkę kanałów ELEVEN SPORTS, w tym m.in. w paczce SPORT, w której znalazło się 12 kanałów premium CANAL+, kanały ELEVEN SPORTS i Polsat Sports Premium. Ceny paczki SPORT zaczynają się od 50 zł miesięcznie (dla pakietu Entry+ SPORT z ofertą 63 kanałów).

Eleven Sports 1 4K to kanał sportowy pokazujący piłkę nożną oraz sporty motorowe. Relacjonuje na żywo rozgrywki lig europejskich: hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1 Uber Eats. W Eleven Sports 1 4K można oglądać również wyścigi Formula 1. Kanał nadaje 24 godziny na dobę z polskim komentarzem.

Zobacz: CANAL+ online i Netflix teraz w jednej ofercie

CANAL+ online i HBO GO w połączonej ofercie

CANAL+ zaoferował też łączoną ofertę swojego multiserwisu streamingowego CANAL+ online wraz z HBO GO. Dzięki promocji na start, za 30 zł za pierwszy miesiąc (po rabacie 5 zł za zgody marketingowe), klient otrzymuje dostęp do pełnej biblioteki produkcji obu marek. W kolejnych miesiącach opłata za tę ofertę wynosić będzie 55 zł

Za dostęp do CANAL+ online można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. 

CANAL+ oferuje również paczkę FILM. Zawiera ona kanały premium CANAL+ i można ją połączyć z ofertą HBO w cenie od 50 zł/mies. dla pakietu ENTRY+ FILM oraz Netflixem od 60 zł/mies. dla pakietu ENTRY+ z CANAL+ i Netflix.

Zobacz: Debiutujący w Polsce Viaplay przejął od Canal+ prawa do transmisji Premier League
Zobacz: HBO Max w przyszłym roku trafi do Polski

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: CANAL+

Źródło tekstu: CANAL+

Przewiń w dół do następnego wpisu