DAJ CYNK

HBO Max w przyszłym roku trafi do Polski

msnet

Telewizja i VoD

HBO Max w Polsce 2022

HBO Max rusza na podbój Europy. W przyszłym miesiącu serwis zacznie być dostępny w sześciu krajach Starego Kontynentu, a w 2022 roku w czternastu kolejnych, w tym również w Polsce.

HBO Max to usługa strumieniowego przesyłania wideo, która na początku była dostępna tylko w USA. Potem jednak serwis pojawił się także w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Teraz Warner Media (właściciel HBO) potwierdza, że usługa jeszcze w tym roku trafi do Europy.

Zobacz: HBO Max zastępuje HBO Go na terenie USA
Zobacz: HBO Max zastąpi HBO GO w Ameryce Łacińskiej, później Europa

26 października 2021 roku HBO Max wystartuje w sześciu krajach europejskich. Będą to: Andora, Dania, Finlandia, Hiszpania, Norwegia i Szwecja. W drugiej turze, która została zaplanowana na 2022 rok, usługa trafi na 14 kolejnych rynków. Na liście jest Polska, a także Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Macedonia Północna, Mołdawia, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia i Węgry.

W przyszłym miesiącu Warner Media zamierza zorganizować wirtualne wydarzenie, podczas którego poznamy więcej szczegółów na temat HBO Max w Europie, w tym ceny.

Zobacz: Opera z własną platformą VOD. W Polsce ruszają testy
Zobacz: HBO przedstawia nowości na wrzesień 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: HBO

Źródło tekstu: HBO, Android Authority

Przewiń w dół do następnego wpisu