DAJ CYNK

HBO Max: jaki film na weekend? 11 - 12 czerwca 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

HBO Max jaki film na weekend

Jakie najlepsze nowości pojawiły się w tym tygodniu na HBO Max?  TELEPOLIS.PL pomoże wybrać najciekawsze filmy i seriale.

Skoro lubicie technologię, to może i serial o tym? Polecamy zatem Blackout. Po reakcji łańcuchowej w ogólnoeuropejskiej sieci energetycznej cały kontynent pogrąża się w ciemności. Haker Pierre Manzano uświadamia sobie, że jest to skutek działania kodu, który sam napisał. Serial pojawił się 7 czerwca.

Tego samego dnia zadebiutował miniserial HBO Irma Vep opowiadający o amerykańskiej gwieździe filmowej. Przyjeżdża ona do Francji żeby wcielić się w rolę Irmy Vep we współczesnej adaptacji klasyka francuskiego kina niemego Les Vampires. Aktorka zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoją bohaterką. W roli głównej Alicia Vikander.

Wściekłe psy to film Quentina Tarantino z 1992 opowiadający o grupie nieznajomych, którzy zostają wybrani, żeby popełnić morderstwo idealne. Prosty napad kończy się jednak krwawą zasadzką. Bezwzględni zabójcy uświadamiają sobie, że jeden z nich jest kapusiem. Ale kto nim jest? 

Zobacz: HBO Max: Jaki film na weekend? 4 -5 czerwca 2022
Zobacz: HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 29 maja 2022

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: hbo, wł