DAJ CYNK

HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 3 lipca 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

HBO Max co obejrzeć lipiec 2022

Jakie seriale i filmy obejrzeć na platformie HBO Max? Nie ma się co bać, wybraliśmy dla was najlepsze nowości z tego tygodnia.

Lubicie seriale trzymające w napięciu? Wspaniale się składa. Dwa dni temu w serwisie HBO Max pojawiła się Mała doboszka. To miniserial oparty na bestsellerowej powieści szpiegowskiej Johna le Carré o tym samym tytule. To trzymającą w napięciu i wybuchowa historia o szpiegostwie i międzynarodowej grze o wysoką stawkę.

A może przeniesiemy się w przeszłość? Na przykład do lat osiemdziesiątych? O tym opowiada serial Marzenia o Manhattanie. Trójka przyjaciół, którzy niedawno skończyli studia i znają się od dziecka, realizuje swoje marzenia na Manhattanie, ale nadal ma ogromny sentyment do rodzinnego, robotniczego miasteczka na Long Island.

W lipcu w serwisie HBO Max pojawiły się też filmy o Spidermanie. Superbohatera ukąszonego przez pająka raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Teraz fani człowieka-pająka mogą w HBO Max oglądać takie filmy jak Spider-Man, Spider-Man 2, Spider-Man 3, Niesamowity Spider-Man, Niesamowity Spider-Man 2 oraz Spider-Man Uniwersum.

Zobacz: Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 3 lipca 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: hbo, wł