DAJ CYNK

Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 3 lipca 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

Netflix jaki film zobaczyć 3 lipca 2022

Jaki serial i jaki film zobaczyć w serwisie Netflix? Jak zawsze zebraliśmy tylko te najlepsze propozycje filmowe i serialowe.

Stranger Things to jeden z tych seriali, których bez wątpienia nie trzeba przedstawiać. Zaczęło się od zniknięcia chłopca. Wtedy poznaliśmy siły nadprzyrodzone, eksperymenty i wiele innych tajemnic. Dwa dni temu w serwisie pojawiła się druga część czwartego sezonu produkcji.  Przyjaciele są rozproszeni po świecie, ale z wielką determinacją stawiają czoło przerażającej przyszłości. To jednak dopiero początek. Początek końca.

Fanom K-Dram polecamy koreański serial Pamiętnik mojego wyzwolenia. Trójka dorosłego rodzeństwa znużonego monotonią codziennego życia szuka spełnienia i ucieczki od nudy. Opowieść będzie trwała przez 16 odcinków. Myśleliście, że dorosłe życie to nuda? Oni też. Dlatego postanowili coś z tym zrobić. Polecamy każdemu.

Lepiej film zamiast serialu? To najlepiej zobaczyć komedię pełną akcji. Polecamy Blasted: Kumple kontra kosmici. Dawni przyjaciele i mistrzowie laser tag spotykają się na wieczorze kawalerskim. Choć teraz mocno się od siebie różnią, inwazja kosmitów łączy ich we wspólnej walce.

Zobacz: Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 26 czerwca 2022
Zobacz: Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 19 czerwca 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: unsplash, wl

Źródło tekstu: netflix, wł