DAJ CYNK

Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 19 czerwca 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

Netflix co pojawiło się w minionym tygodniu

Co ciekawego pojawiło się w serwisie Netflix w mijającym tygodniu? Chętnie doradzimy co obejrzeć w wolnej chwili. Wybraliśmy najciekawsze filmy i seriale.

Lubicie hiszpańskojęzyczne produkcje? W mijającym tygodniu zadebiutował argentyński film Gniew boży. Główną bohaterką jest Luciana. Przekonana jest ona, że za tragiczną śmierć jej bliskich odpowiada znany pisarz, dla którego kiedyś pracowała. Kobieta zwraca się do dziennikarza o pomoc w ujawnieniu prawdy. Thriller trwa 98 minut i pojawił się w środę.

Podobał się wam Bruce Wszechmogący? To polecamy serial Ulubiony boski idiota. Serial komediowy o facecie, który dostaje misję od Boga. Uroczy Clark wydaje się ostatnią osobą, jaką Bóg wybrałby do walki ze złem. Aby głosić Słowo i ocalić świat, potrzebuje wsparcia biurowej sympatii i paczki znajomych. Twórca i scenarzysta serialu, Ben Falcone, gra tutaj razem ze swoją żoną, Melissą McCarthy.

Inny polecany serial pochodzi z Brazylii. To Maldivas. O czym on opowiada? Młoda kobieta prowadząca prywatne śledztwo wprowadza się na luksusowe osiedle. Jego mieszkańcy są nie tylko dziwaczni, ale też bardzo podejrzani. Chciała ona odnaleźć matkę, ale przez podejrzany pożar zostaje wplątana w sprawę morderstwa.

Najkrótszy polecany serial to Nic o mnie nie wiecie. To czteroodcinkowa produkcja rodem z Wielkiej Brytanii. Wszystkie dowody wskazują na jego winę,  ale oskarżony o morderstwo mężczyzna w zaskakujący wykorzystuje ostatnią mowę sądową. Jak? Chce zrelacjonować romans z tajemniczą kobietą.

Zobacz: Netflix: jaki film na weekend? 11 - 12 czerwca 2022
Zobacz: Netflix: jaki film na weekend? 4 - 5 czerwca 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: unsplash, wl

Źródło tekstu: netflix, wł