DAJ CYNK

HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 26 czerwca 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

HBO Max czerwiec 2022

Jakie nowości na HBO Max najlepiej obejrzeć? TELEPOLIS.PL pomoże wybrać najlepsze nowe seriale i filmy w serwisie.

Na Netfliksie pojawiła się koreańska kopia hiszpańskiego serialu Dom z papieru. HBO odpowiedziało amerykańską wersją serialu Niepokorni. Każdy członek rodziny Gallagherów jest w jakiś sposób poraniony przez życie i odreagowuje stres w inny sposób. Zwykle niezbyt zdrowy. Na pewno nie będziecie się nudzić. Do premiery serialu doszło 22 czerwca.

Christian jest szanowanym kuratorem muzeum sztuki współczesnej. Jednak kolejna instalacja, której celem jest zaproszenie przechodniów do altruizmu, wpędza zarówno go w egzystencjalny kryzys. Jak poradzi sobie kochający romanse bogacz, który pozuje na modelowego ojca i dyrektora? Okazuje się, że przygotowanie nowej wystawy wystawi jego wizerunek na próbę. Zobaczcie The Square.

A może jakis dokument? Polecamy zatem obejrzeć na HBO Max pozycję Szóstka z Nebraski. Zobaczymy historię śledztwa w sprawie śmierći staruszki Helen Wilson. Pięcioro z szóstki oskarżonych przyznało się do winy, ale po przebadaniu DNA całą szóstkę uniewinniono. Zobaczymy historię policyjnych błędów i siły sugestii.

Zobacz: Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 26 czerwca 2022
Zobacz: HBO Max: jaki film na weekend? 11 - 12 czerwca 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: hbo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu