DAJ CYNK

Wiemy, kto zagra w filmie Gran Turismo. Fani go uwielbiają

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Telewizja i VoD

Wiemy, kto zagra w filmie Gran Turismo. Fani go uwielbiają

PlayStation Productions pracuje nad kilkoma filmami i serialami. Wśród nich znajduje się między innymi Gran Turismo. Wiemy, kto w nim zagra jedną z ról.

PlayStation Productions to oddział japońskiej firmy, który odpowiada między innymi za filmy i seriale z wykorzystaniem marek do nich należących. Aktualnie trwają prace nad kilkoma takimi dziełami, w tym nad serialem The Last of Us dla HBO, serialem Twisted Metal czy filmem Ghost of Tsushima. Na liście znajduje się także film Gran Turismo, który właśnie zyskał jednego z głównych aktorów.

Kto zagra w filmie Gran Turismo?

Film Gran Turismo został oficjalnie zapowiedziany na początku tego roku. Na ten moment premiera zaplanowana jest na 11 sierpnia 2023 roku, więc przyjdzie nam na niego poczekać jeszcze niecały rok. Za stołkiem reżysera zasiądzie Neill Blomkamp, który ma na swoim koncie takie filmy, jak Dictrict 9 oraz Elysium. Dzisiaj poznaliśmy też pierwszego aktora, który zagra w Gran Turismo.

Tym aktorem jest David Harbour, doskonale znany widzom z roli Jima Hooper w serialu Stranger Things. Poza tym możecie go kojarzyć także z roli Hellboya oraz Red Guardiana w Czarnej Wdowie. Wiemy też, że będzie jednym z członków nadchodzącego filmu MCU o tytule Thunderbolts. Z informacji wynika, że w Gran Turismo Habrour zagra starszego, doświadczonego kierowcę, który będzie nauczycielem dla nastolatka. Scenariusz do filmu napisali Jason Hall (American Sniper) oraz Zach Baylin (King Richard). 

Zobacz: Kapitan Ameryka i Czarna Pantera łączą siły w nowej grze
Zobacz: FIFA 23 otrzyma nowego anti-cheata na PC-tach. Ma być skuteczny

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: PlayStation

Źródło tekstu: Eurogamer

Przewiń w dół do następnego wpisu