DAJ CYNK

Nintendo Switch Pokemon Scarlet and Violet Edition

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Sprzęt

Nintendo zapowiada nową wersję przenośnej konsoli Switch. Tym razem design zostanie wzbogacony o motywy z uniwersum Pokemon. chodzi tu dokładnie o wersje Scarlet i Violet.

Nintendo Switch jest z nami od 2017 i od samego początku wyznacza kierunek rozwoju dla przenośnych urządzeń gamingowych. Na platformę japońskiego przedsiębiorstwa zdążyło wyjść już wiele ekskluzywnych tytułów, które okazały się prawdziwymi hitami. Wystarczy wspomnieć chociażby o The Legend of Zelda: Breath of the Wilds. Kolejna część serii z Linkiem w roli głównej zgarnęła nagrodę najlepszej gry roku 2017. Dużą popularnością cieszą się również gry z uniwersum Pokemon.

Nintendo Switch OLED Pokemon Scarlet/Violet Edition

Z okazji nadchodzącej premiery nowej części Pokemonów, Nintendo postanowiło wypuścić swoją konsolę w nowym motywie nawiązującym do popularnej serii gier. Joy-cony są utrzymane w czerwono-fioletowej kolorystyce, które wzięły się od nazwy nowej gry. Z tyłu pojawią się grafiki przedstawiające trzy podstawowe pokemony z tej serii. Są to Sprigatito typu trawiastego, ognisty Fuecoco i wodny Quaxly. 

Specjalna edycja Nintendo Switch trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych 4 listopada, czyli dwa tygodnie przed oficjalną premierą gry Pokemon Scarlet and Violet, która odbędzie się 18 listopada. Nintendo Switch OLED z grafikami pokemonów dostępny będzie w sprzedaży za 359 dolarów, czyli około 1700 złotych.

Zobacz: Xbox Game Pass. 5 premierowych gier na początek września
Zobacz: Współdzielone konto Game Pass? Microsoft testuje rozwiązanie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Nintendo/Youtube

Źródło tekstu: Nintendo

Przewiń w dół do następnego wpisu