DAJ CYNK

Wiedźmin: Pogromca Potworów - nowe bestie i wiedźmińskie wyzwania

Mieszko

Gry

Wiedźmin: Pogromca Potworów z nowymi potworami i wyzwaniami

Twórcy mobilnej gry Wiedźmin: Pogromca Potworów odświeżyli trochę rozgrywkę, dodając do niej nowe treści. Od dzisiaj w grze pojawią się nieznane potwory i wiedźmińskie wyzwania. Wkrótce zobaczymy też  osobną zakładkę z zadaniami na czas.

Od czasu Wielkich Łowów w grze Wiedźmin: Pogromca Potworów, ogłoszonych na początku września, jej twórcy – CD Projekt i studio Spokko – nieco zapomnieli o fanach mobilnych polowań na bestie. Gracze coraz częściej, na przykład na Reddicie, narzekali, że w Monster Slayerze nic się nie dzieje, a jego autorzy nie dbają o dalszy rozwój tytułu. Tu w tym kontekście przytaczany był pozytywny przykład Pokemon GO, czyli gry, w której regularnie pojawiały się nowe elementy, zachęcające do dalszej zabawy.

Zobacz: Wiedźmin 2. sezon - jest oficjalny trailer!

Nowe potwory i wiedźmińskie wyzwania

Na szczęście okazało się, że Studio Spokko nie zapomniało o swojej długo przygotowywanej grze i jej fanach. Od dzisiaj, 24 listopada, w Pogromcy Potworów pojawią się nowe elementy.

Autorzy mobilnego Wiedźmina wprowadzają zadania czasowe, podczas których gracze będą musieli wykonać serię zleceń związanych z dobrze znanymi lub całkiem nowymi potworami. W zależności od tygodnia zadania będą dotyczyły całej Gromady, stwora Rzadkiego, Legendarnego lub niespotykanego dotąd, nowego potwora, którego typ pozostanie ukryty do czasu startu tygodnia z nim związanego.

Jak zapowiadają twórcy Wiedźmina, już za kilka dni pod przyciskiem dziennych zadań gracze znajdą nową zakładkę — Czasowe. Master Witcher co tydzień będzie miał dla gracza-wiedźmina nowe zlecenia, które będą się odblokowywać dla naprzemiennie nowej bestii lub stworów znanych z Bestiariusza. 

Trzeba będzie jednak pamiętać, że na te wiedźmińskie wyzwania graczom pozostanie ograniczony czas – zlecenia będą znikać wraz z pojawieniem się w grze Nowego Tygodnia Potwora.

Jakie będą to potwory i jakie dokładnie zadania? Tego twórcy gry nie zdradzają, ale pewne wskazówki widać na filmowej zapowiedzi. Nie pozostaje więc nic, tylko ponownie zatopić się w świecie mobilnego wiedźmina i zapolować na bestie.

AKTUALIZACJA:

Gra Wiedźmin: Pogromca Potworów właśnie dostała swoją najnowszą aktualizację 1.1.0. Wprowadza między innymi szereg udoskonaleń, z których skorzystają zarówno nowi, jak i obecni gracze. Adepci wiedźmińskiego fachu mogą spodziewać się nowości w postaci wiadomości powitalnych, usprawnionego działu Wiadomości, a także zmian w działaniu nagród za stemple. Teraz gracz, poza codziennymi zadaniami, będzie mógł  zdobyć stempel za zabicie pierwszego potwora w ciągu dnia, a po zebraniu pięciu z nich otrzyma darmowy Zwój Przyzwania.

Zobacz: Wiedźmin: Pogromca Potworów - ruszyły Wielkie Łowy, czyli wydarzenie specjalne
Zobacz: Falstart mobilnego Wiedźmina. Pogromca Potworów nie dla wszystkich

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Spokko studio

Przewiń w dół do następnego wpisu