DAJ CYNK

Wiedźmin: Pogromca Potworów - ruszyły Wielkie Łowy, czyli wydarzenie specjalne

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Wiedźmin: Pogromca Potworów - ruszyły Wielkie Łowy, czyli wydarzenie specjalne

W mobilnej grze Wiedźmin: Pogromca Potworów ruszyło pierwsze wydarzenie specjalne. Przyszykujcie się na Wielkie Łowy, dzięki którym jeszcze łatwiej będzie upolować stwora.

CD Projekt i studio Spokko poinformowały o pierwszym wydarzeniu w grze Wiedźmin: Pogromca potworów. Od dzisiaj (1 września) aż do 30 września będą odbywały się Wielkie Łowy. W trakcie eventu gracze mogą liczyć na wiele usprawnień, dzięki czemu sama gra, a przez to wbijanie kolejnych poziomów będzie dużo szybsze i łatwiejsze.

Wiedźmin: Pogromca potworów - rozpoczęły się Wielkie Łowy

Co Wielkie Łowy oznaczają w praktyce? Przede wszystkim studio Spokko zwiększa liczbę potworów, które będą występowały w okolicy. Ma ich być zauważalnie więcej. Po drugie, wyostrzają się wiedźmińskie zmysły, dzięki czemu nasz bohater będzie miał większy zasięg na ewentualne interakcje. To pozwoli w jednym miejscu pokonać więcej potworów i szybciej zdobyć punkty doświadczenia. 

Gra Wiedźmin: Pogromca potworów zadebiutowała w lipcu. Wielkie Łowy to pierwsze wydarzenie, zorganizowane przez twórców ze studia Spokko. W przyszłości prawdopodobnie możemy liczyć na kolejne eventy. Te są raczej koniecznością, bo gry oparte na geolokalizacji mogą się bez tego szybko znudzić.

Zobacz: Nowe gry w Xbox Game Pass we wrześniu, w tym Final Fantasy XIII
Zobacz: Dead Space Remake wygląda rewelacyjnie. EA pokazało porównanie grafiki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Spokko

Źródło tekstu: Spokko, CD Projekt