DAJ CYNK

Qualcomm łączy siły z ESL Gaming. To rewolucja dla mobilnego esportu

Marian Szutiak

Gry

Qualcomm ESL Gaming rewolucja mobilny esport

Qualcomm Technologies i ESL Gaming rozpoczynają współpracę w celu zrewolucjonizowania kierunku rozwoju mobilnego esportu, przenosząc emocje związane z rywalizacją do smartfonów graczy na całym świecie.

Wieloletnia umowa podpisana przez firmy Qualcomm i ESL ma podkreślić wspólną wizję i zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości mobilnych rozgrywek esportowych, dostępnych zarówno dla nowych, jak i doświadczonych zawodników. Istotną rolę ma tu spełniać platforma Snapdragon Pro Series, która będzie globalnym ekosystemem mobilnego esportu, z turniejami w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Chinach, Afryce Północnej oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Zapoczątkuje to globalne, wielogatunkowe zawody, zakończone finałem rangi Masters, które odbędą się na żywo. 

Podczas tych wydarzeń zostaną wykorzystane urządzenia z chipsetem Snapdragon, wyposażone w technologię Snapdragon Elite Gaming. Ma to zapewnić graczom przełomowe wrażenia, wynikające ze specjalnych funkcji i ulepszeń dla urządzeń mobilnych, w tym zaawansowanej optymalizacji gier, realistycznej grafiki oraz szybkiej łączności i wysokiej wydajności.

Snapdragon Pro Series

Dzięki globalnemu zasięgowi programu i trzem poziomom rywalizacji (Open, Challenge i Masters), Snapdragon Pro Series ma na nowo zdefiniować krajobraz mobilnego esportu, dając graczom w wielu regionach szansę na zostanie mistrzem i możliwość rywalizacji o część z nagród pieniężnych z puli szacowanej na 2 miliony dolarów.

Gwałtowny rozwój mobilnego esportu jest dobrze udokumentowany, a my jesteśmy niezwykle dumni z roli, jaką ESL odegrało w tym procesie. Nasza nowa współpraca z Qualcomm Technologies i ich marką Snapdragon podniesie nasz mobilny ekosystem do jego pełnego potencjału. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zmienić przyszłość mobilnego esportu dla graczy i fanów na całym świecie, kontynuując tworzenie przestrzeni, dzięki której każdy może stać się kimś. 

– powiedział Rodrigo Samwell, CCO w ESL Gaming

Qualcomm Technologies stawia na gry. Snapdragon Elite Gaming jest liderem w branży technologii gier mobilnych, przynosząc korzyści graczom na wszystkich poziomach i umożliwiając dostarczanie najlepszej w swojej klasie rozgrywki. We współpracy z ESL, Snapdragon Pro Series będzie ważnym dodatkowym filarem naszej wszechstronnej strategii gier, pozwalając nam budować pozycję lidera kategorii w mobilnym esporcie na całym świecie.

– powiedział Don McGuire, Senior Vice President i Chief Marketing Officer w Qualcomm Technologies

Więcej wiadomości na temat serii Snapdragon Pro można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej oraz na oficjalnych kanałach Snapdragon Pro Series na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Zobacz: 
Zobacz: 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: materiały prasowe

Źródło tekstu: materiały prasowe