DAJ CYNK

ARMA Cold War Assault do zdobycia za darmo, ale trzeba się spieszyć

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

ARMA Cold War Assault do zdobycia za darmo

ARMA Cold War Assault możecie w tym momencie zdobyć w najlepszej wersji, czyli całkowicie darmowej.

Jakie są najlepsze gry? Wiele zależy od indywidualnego gustu, ale chyba zgodzimy się, że w czołówce są produkcje rozdawane za darmo. Właśnie w tym momencie mamy do czynienia z taką promocją. Jednak trzeba się spieszyć, bowiem rozdawnictwo skończy się już jutro, czyli 24 czerwca 2021 roku o godzinie 20:00 czasu polskiego.

ARMA Cold War Assault za darmo

W tym momencie za darmo możecie dodać do swojej biblioteki grę ARMA Cold War Assault. Promocja trwa w tym momencie w polskim sklepie GOG.com i została zorganizowana z okazji 20-lecia serii popularnych symulatorów wojskowych. Jeśli chcecie dodać grę swojego konta, to wystarczy przejść na stronę z produkcją na GOG.com, zalogować się na swoje konto, a następnie kliknąć "Zdobądź za darmo". To tyle. Jak już wspominałem, promocja kończy się 24 czerwca o godzinie 20:00, więc trzeba się spieszyć.

ARMA Cold War Assault za darmo
fot. GOG.com

Przy okazji na GOG.com trwa letnia wyprzedaż, gdzie niektóre gry są przecenione nawet o 90%. Spośród tych najciekawszych warto wspomnieć o Kingdom Come: Deliverance Royal Edition za 47,59 zł czy też Horizon Zero Dawn Complete Edition za 101,39 zł.

Zobacz: Ceny kart graficznych lecą na łeb na szyję. Możemy dziękować Chinom
Zobacz: PS Plus na lipiec - jest szansa na świetną i klimatyczną przygodówkę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: GOG, Pexels

Źródło tekstu: GOG.com