DAJ CYNK

TEST: SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB [KONKURS]

21.02.2018

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Testy sprzętu

Interakcje: 13299

Nasze smartfony i inne urządzenia mobilne mają coraz więcej pamięci na przechowywanie danych, do tego większość z nich obsługuje karty pamięci, dzięki którym pomieszczą jeszcze więcej zdjęć, filmów i innych materiałów. Zdarzają się jednak czasem sytuacje, w których przyda nam się pomoc ze strony zewnętrznej pamięci podłączanej do portu USB. SanDisk oferuje pojemne pendrive'y, które możemy podłączyć zarówno do dużego portu USB-A, jak i do gniazda microUSB lub USB-C. Niniejsza recenzja będzie poświęcona pierwszemu z rozwiązań.Nasze smartfony i inne urządzenia mobilne mają coraz więcej pamięci na przechowywanie danych, do tego większość z nich obsługuje karty pamięci, dzięki którym pomieszczą jeszcze więcej zdjęć, filmów i innych materiałów. Zdarzają się jednak czasem sytuacje, w których przyda nam się pomoc ze strony zewnętrznej pamięci podłączanej do portu USB. SanDisk oferuje pojemne pendrive'y, które możemy podłączyć zarówno do dużego portu USB-A, jak i do gniazda microUSB, USB-C czy Lightning. Niniejsza recenzja będzie poświęcona pierwszemu z rozwiązań.

Wygląd i specyfikacja

Seria SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 ma formę lekko wybrzuszonych i zaokrąglonych na krawędziach prostopadłościanów o wymiarach (w przybliżeniu) 30 x 16 x 10 mm. Jeśli uwzględnimy wystające elementy wyposażenia, metalową "pętelkę" do zawieszenia urządzenia na smyczy oraz suwak do wysuwania wtyczek USB-A i microUSB (obie zlokalizowane naprzeciwko siebie), to szerokość całości zwiększa się do 22 mm. Pendrive ma czarną obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego, z którego część jest gładka i błyszcząca, a na części znajdziemy gustowną teksturę. Wygląd zewnętrzny i jakość użytych materiałów nie są mocnymi stronami produktu SanDiska, ale chyba nie o to chodzi w tego typu urządzeniach.KONKURS dla Forumowiczów

Firma SanDisk postanowiła zostawić nam po testach ten zgrabny pendrive. W związku z powyższym, my z chęcią przekażemy go Wam. Zasady konkursu znajdziecie w wątku na naszym forum i to tam umieszczać należy swoje zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy!

Przewiń w dół do następnego wpisu