DAJ CYNK

Telefon do 1500 zł – TOP 5 na maj 2022

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi

Telefon do 1500 zł - maj 2022


Który telefon do 1500 zł warto kupić? Wybieramy 5 najlepszych modeli na maj 2022.

Choć przy okazji majówki większość z nas myśli głównie o tym, jak wyrwać się za miasto, to także niezły moment na zakup nowego smartfona. Z jednej strony w ofercie większości producentów znajdziemy już nowe, odświeżone modele na rok 2022, a z drugiej w sklepach ciągle czają się urządzenia zeszłoroczne. To oznacza wyjątkowo szeroki wybór urządzeń, zwykle w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szczególnie interesująco wygląda sytuacja w popularnym segmencie do 1500 zł. Jeżeli szukamy rozsądnie wycenionego smartfona z solidną specyfikacją, to właśnie tutaj mamy największe szanse znaleźć coś dla siebie.

 Jak wybieraliśmy?

Na kolejny stronach artykułu przygotowaliśmy listę pięciu najlepszych naszym zdaniem telefonów w cenie do 1500 zł. Każdy z nich jest warty zakupu i każdy ma swoje mocne strony. Postanowiliśmy jednak dodatkowo wyłonić jeden, naszym zdaniem najbardziej atrakcyjny, który wyróżniliśmy tytułem „Wybór Redakcji”.

Głównym kryterium podczas układania listy była tradycyjnie opłacalność. Szukaliśmy urządzeń, które w swojej cenie są w stanie zaoferować jak najwięcej. Czasem to „najwięcej” będzie oznaczało jedną konkretną funkcję, którą telefon wybija się na tle rywali, a czasem solidną, wyrównaną specyfikację i wyposażenie. Trzeba natomiast liczyć się z tym, że jest to nadal segment, w którym dalej trzeba się liczyć z mniej lub bardziej uciążliwymi kompromisami.

Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Smartfony uszeregowane zostały alfabetycznie z wyjątkiem „Wyboru Redakcji”, który znajdziecie na ostatniej stronie. Jak zawsze zachęcamy do głosowania w ankiecie na najlepszy Waszym zdaniem telefon z zestawienia oraz dzielenia się własnymi sugestiami w komentarzach.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Unsplash, mat. promocyjne

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu