DAJ CYNK

Smartfon na święta - oto najciekawsze oferty operatorów w 2019 roku

Dodane przez: Dominik Gąska

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 26160

Promocje świąteczne operatorów

Wybierając smartfon na święta - na prezent dla kogoś bliskiego, ale również np. kupując go ze względu na promocje operatorów - warto głęboko przeanalizować wszystkie aktualne oferty operatorów. Korzyści to nie tylko niskie ceny, ale też np. pakiety usług czy inne warunki, jakich wcześniej dostawcy nie zapewniali. Jakie są szczególnie ciekawe oferty sprzedaży smartfonów na święta w 2019 r.?

Witajcie w kolejnej odsłonie naszej współpracy z serwisem Pan Wybierak. Tym razem pod lupę wzięliśmy najlepsze świąteczne promocje z telefonem.

Nie zwlekajcie

Warto się pospieszyć, bo gwiazdkowe promocje polskich operatorów komórkowych mają ograniczony czas ważności. Smartfon na święta to dziś jeden z prezentów idealnych: zazwyczaj wiemy jakie marki ceni sobie ktoś bliski - dotyczy to np. odwiecznych dylematów o przewagach Androida nas iOS (lub odwrotnie), lub wyższości Samsunga nad iPhonem. Smartfonem trudno również się rozczarować - naturalnym jest bowiem, że każdy z nas prędzej czy później ma ochotę na zmiany lub technologiczny eksperyment z nową marką lub modelem. W wielu przypadkach smartfon zakupiony na święta - jako prezent - to też swoista… polisa ubezpieczeniowa. Ma określoną wartość i nie powinno być problemów z jego sprzedażą, gdyby okazał się podarunkiem nietrafionym.

Polscy operatorzy telefonii komórkowej przygotowali specjalne świątecznej promocje zarówno na urządzenia jak i na swoje usługi. Porównywarka cen i warunków - serwis Pan Wybierak - stworzył zestawienie najciekawszych ofert smartfonów na grudniowe święta w 2019 r. Analiza objęła zarówno smartfony jak i usługi powiązane z ofertą - szczególnie dotyczące internetu mobilnego.

Wnioski? Jest w czym wybierać, a konkurencja operatorów… wyraźnie służy konsumentom.

Orange - drugi smartfon za złotówkę i internet bez limitu GB

Rozważając koncepcję smartfonu na święta w Orange można liczyć na ciekawą promocję w której abonenci - do wybranego smartfona na raty - dobiorą drugi za symboliczną złotówkę. W promocji uczestniczą następujące urządzenia:

  • Redmi Note 7 z ratą 37 zł miesięcznie w Planie Mobilnym 55 lub Orange Love Standard - Redmi 7A za 1 zł
  • Samsung Galaxy A50 z ratą 57 zł miesięcznie w Planie Mobilnym 75 lub Orange Love Extra - Galaxy A10 za 1 zł
  • Oppo A5 2020 z ratą 25 zł miesięcznie w Planie Mobilnym 75 lub Orange Love Extra - Oppo A1k za 1 zł

To ciekawe rozwiązanie np. jeśli smartfon miałby być prezentem dla któregoś z rodziców. 

Dodatkowo w ofercie świątecznej od Planu Mobilnego 55 można korzystać z internetu bez limitu GB (15 GB z pełną prędkością, później ograniczenie do prędkości 1 Mb/s). W Planie Mobilnym 35 użytkownik ma zaś do dyspozycji 3 GB, w planie 45 - 7 GB.

OPPO A5 2020 - promocja w Orange

W ofercie na kartę użytkownik może z kolei skorzystać z usługi Konto ważne rok w Orange na Kartę. Włączenie jest darmowe dla abonentów mających staż w Orange na Kartę większy niż 3 miesiące, dla pozostałych kosztuje 3 zł. Po jej aktywacji ważność konta głównego na połączenia wychodzące zostaje przedłużona o rok.

Orange ma również promocję dla klientów przenoszących numer od innego operatora - w przypadku usługi na abonament nie zapłacą go przez pierwsze trzy miesiące.

T-Mobile - tańsze smartfony Samsung i Huawei

Sasmsung Galaxy S10e w promocji T-MobileTo operator, który zdecydowanie postawił na najpopularniejsze marki w Polsce. W T-Mobile z okazji świąt można wybrać w dużo niższej, promocyjnej cenie jeden z markowych smartfonów z Androidem do abonamentu. Są to:

  • Samsung Galaxy S10e za 1 zł (wcześniej 829 zł) z pakietem internetu 70 GB w abonamencie 149 zł miesięcznie
  • Samsung Galaxy A50 za 1 zł (wcześniej 649 zł) z pakietem internetu 15 GB w abonamencie 89 zł miesięcznie
  • Huawei Y6 2019 za 1 zł (wcześniej 99 zł) z pakietem internetu 4 GB + 2 GB w abonamencie 40 zł miesięcznie

Huawei Y6 2019 w ofercie T-Mobile

Dodatkowo dla klientów szczególnie zainteresowanym internetem mobilnym T-Mobile przygotowało świąteczną ofertę promocyjną z tabletem. W jej ramach tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 można kupić za 99 złotych (wcześniej 339 złotych) z pakietem internetu 50 GB w abonamencie 69 złotych miesięcznie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu