DAJ CYNK

10 najlepszych smartfonów do 500 zł (czerwiec 2017)

23.06.2017

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 141793

Nie zawsze dysponujemy wystarczającymi środkami finansowymi, aby stać się właścicielami topowego smartfonu wchodzącego właśnie na rynek. Często też nie możemy albo nie chcemy kupić telefonu ze średniej pułki. Dlatego tym razem przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych naszym zdaniem smartfonów, które można kupić za 500 zł lub mniej.Nie zawsze dysponujemy wystarczającymi środkami finansowymi, aby stać się właścicielami topowego smartfonu wchodzącego właśnie na rynek. Często też nie możemy albo nie chcemy kupić telefonu ze średniej półki. Dlatego tym razem przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych naszym zdaniem smartfonów, które można kupić za 500 zł lub mniej.

W zestawieniu znalazły się urządzenia z oficjalnych dystrybucji, sprzedawane w dużych sklepach. Pominęliśmy małe sklepy, komisy oraz aukcje internetowe, skupiając się na sprzedawcach, u których będziemy chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym w oparciu o przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym.

Ceny detaliczne ustaliliśmy w oparciu o dane z Ceneo.pl, natomiast kolejność urządzeń w zestawieniu jest alfabetyczna. To od Was zależy które z urządzeń wygra w tym rankingu.

Allview P8 Energy Mini

Największą zaletą tego smartfonu i głównym powodem znalezienia się w naszym zestawieniu jest akumulator o pojemności 4000 mAh. Pozostałe parametry także nie są najgorsze, w tym procesor MediaTek 1,3 GHz, 2 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej. Miłośników tradycyjnego radia ucieszy obecność Radia FM z RDS-em. Telefon ma wyświetlacz o przekątnej 5 cali i jest przy tym dosyć ciężki, bo waży 200 g. Smartfon możemy kupić za około 495 zł.

Dane telefonu Allview P8 Energy mini
Zobacz dane techniczne Allview P8 Energy mini na TELEPOLIS.PL

ASUS Zenfone GO (ZB500KL)

Zenfone Go to dobrze wykonany smartfon o atrakcyjnym wyglądzie, z niezłymi aparatami fotograficznymi. Akumulator o pojemności 2600 mAh powinien pozwolić na maksymalnie 440 godzin w trybie czuwania, lub 9 godzin rozmów (w sieci 3G). Telefon ma dwa mikrofony, które mają zagwarantować czysty dźwięk. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 410, współpracujący z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej dzięki kartom microSD (do 256 GB). Cena smartfonu to około 499 złotych.

Dane telefonu ASUS Zenfone GO (ZB500KL)
Zobacz dane techniczne ASUS Zenfone GO (ZB500KL) na TELEPOLIS.PLInformacja sponsorowana: Chwilówki bez kosztów (za 0 złotych) podbijają rynek! W serwisie oddamzachwile.pl znajdziesz najlepsze darmowe pożyczki.

Komentarze
Zaloguj się