DAJ CYNK

10 najlepszych smartfonów do 500 zł (czerwiec 2017)

23.06.2017

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 139247

Nie zawsze dysponujemy wystarczającymi środkami finansowymi, aby stać się właścicielami topowego smartfonu wchodzącego właśnie na rynek. Często też nie możemy albo nie chcemy kupić telefonu ze średniej pułki. Dlatego tym razem przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych naszym zdaniem smartfonów, które można kupić za 500 zł lub mniej.



Nie zawsze dysponujemy wystarczającymi środkami finansowymi, aby stać się właścicielami topowego smartfonu wchodzącego właśnie na rynek. Często też nie możemy albo nie chcemy kupić telefonu ze średniej półki. Dlatego tym razem przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych naszym zdaniem smartfonów, które można kupić za 500 zł lub mniej.

W zestawieniu znalazły się urządzenia z oficjalnych dystrybucji, sprzedawane w dużych sklepach. Pominęliśmy małe sklepy, komisy oraz aukcje internetowe, skupiając się na sprzedawcach, u których będziemy chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym w oparciu o przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym.

Ceny detaliczne ustaliliśmy w oparciu o dane z Ceneo.pl, natomiast kolejność urządzeń w zestawieniu jest alfabetyczna. To od Was zależy które z urządzeń wygra w tym rankingu.

Allview P8 Energy Mini

Największą zaletą tego smartfonu i głównym powodem znalezienia się w naszym zestawieniu jest akumulator o pojemności 4000 mAh. Pozostałe parametry także nie są najgorsze, w tym procesor MediaTek 1,3 GHz, 2 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej. Miłośników tradycyjnego radia ucieszy obecność Radia FM z RDS-em. Telefon ma wyświetlacz o przekątnej 5 cali i jest przy tym dosyć ciężki, bo waży 200 g. Smartfon możemy kupić za około 495 zł.

Dane telefonu Allview P8 Energy mini
Zobacz dane techniczne Allview P8 Energy mini na TELEPOLIS.PL

ASUS Zenfone GO (ZB500KL)

Zenfone Go to dobrze wykonany smartfon o atrakcyjnym wyglądzie, z niezłymi aparatami fotograficznymi. Akumulator o pojemności 2600 mAh powinien pozwolić na maksymalnie 440 godzin w trybie czuwania, lub 9 godzin rozmów (w sieci 3G). Telefon ma dwa mikrofony, które mają zagwarantować czysty dźwięk. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 410, współpracujący z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej dzięki kartom microSD (do 256 GB). Cena smartfonu to około 499 złotych.

Dane telefonu ASUS Zenfone GO (ZB500KL)
Zobacz dane techniczne ASUS Zenfone GO (ZB500KL) na TELEPOLIS.PL



Informacja sponsorowana: Chwilówki bez kosztów (za 0 złotych) podbijają rynek! W serwisie oddamzachwile.pl znajdziesz najlepsze darmowe pożyczki.

Komentarze
Zaloguj się
44. ~Roksi
0

2018-08-23 19:55:08

W 2018 roku w moim top 10 na pewno znajdzie się Meizu M6 - do kupienia za 400 zł! Smukła obudowa, piękne zdjęcia (13 MPix i 8 z przodu), duży ekran o wysokiej rozdzielczości i to za takie pieniądze. Osobiście jestem zakochana w niebieskiej wersji kolorystycznej, ale inne też są piękne.

Odpowiedz

43. ~Nikita
0

2018-06-12 18:58:36

Tylko Meizu M6. Za 500 złoty nie ma szans teraz na nic lepszego, a bateria 3070 mAh to żadkość w telefonie tej klasy.

Odpowiedz

42. ~KIMcia
0

2017-08-12 16:02:37

@40 Mam redmi 4a i jestem bardzo zadowolona, mogę go śmiało polecić, ale od startu trzeba założyć case i szkło hartowane.

Odpowiedz

41. ~mac
0

2017-07-25 14:23:37

za drogie

Odpowiedz

40. ~Zainteresowany
0

2017-07-24 13:11:13

Bardzo proszę o poradę, ponieważ na telefonach tak średnio się znam. Żona ostatnio potłukła swojego wysłużonego S3 Mini. Teoretycznie budżet mam 500z, ale mogę go troche nagiąć :) Pod względem parametrów zaisnteresowały mnie K8 i Redmi 4a, na papierze w teorii różnią się tylko ilością ramu na korzyść Xiaomi. Czy warto dopłacać 120zł do Redmi 4a ?

Odpowiedz

39. ~Człon7
0

2017-06-25 20:36:23

At38.tak ma LTE. Ja kuowalem w media expert za 499 zł. Ma też w standarcie nagrywane rozmów do pliku 3gp.

Odpowiedz

38. ~Jakub
0

2017-06-25 20:29:21

@34 Czy Asus ZB500KL ma LTE? Na stronie Asusa jest napisane, że tylko na wybrane wersje regionalne.

Odpowiedz

37. ~mkkot
0

2017-06-25 20:29:00

@34 dlatego napisałem "Być może niektóre z ww. pozycji są ok". Ogólnie chodzi mi o to, że mało znane marki często sprzedają sprzęt miernej jakości. A to połączenia nawalają, a to znowu menu jest źle przetłumaczone, problemy z wpisywaniem polskich liter czy odlutowujące się elementy. Asus jest akurat znaną marką, choć nie do końca w świecie telefonów. Nie mówię też, że renomowani producenci nie mają swojego za uszami, ale zwykle przynajmniej soft jest w miarę dopracowany (lub będzie po aktualizacji).

Odpowiedz

36. ~Człon7
0

2017-06-25 17:31:56

At35.rownolegle używam na drugim numerze noki C5 i jakoś nie narzekam na jakość połączeń głosowych. Nie pitol mi tu że na Symbianie jest/ było tak zle

Odpowiedz

35. ~
0

2017-06-25 16:38:53

@34 Przesiadłeś się z Symbiana więc nic dziwnego że poznałeś co znaczy JAKOŚĆ dźwięku w przypadku połączeń głosowych

Odpowiedz

34. ~Calm7
0

2017-06-25 16:05:45

at33. co ty bredzisz ? mam tego asusa zb500kl za 499 zł. smiem napisac ,ze jakosc rozmow jest najlepsza z tych a które miałem do tej pory. a troche ich było.

Odpowiedz

33. ~mkkot
0

2017-06-25 15:02:19

500zł to sporo kasy... ale nie na dobry telefon. Być może niektóre z ww. pozycji są ok, ale przestrzegam kupujących przed przypadkami jak w komentarzu @5. Poza tym "chinole" często mają złą jakość rozmów. Do 500zł można kupić w niezłym stanie używane telefony Blackberry z BlackBerry OS 10, jeśli ktoś chce telefon do pracy, a nie do zabawy.

Odpowiedz

32. ~Calm7
0

2017-06-25 14:32:54

at31. kierowano sie dziennikarska rzetelnoscia i znajomoscią parametrów/cen smartfonów na rynku ty nicponiu jeden

Odpowiedz

31. ~Hotelarz
1

2017-06-25 13:27:59

Nie wiem czym się telepolis kierowało ale w tych cenach znam lepsze telefony nie wymienionych tu marek z Android 7.

Odpowiedz

30. ~Calm7
1

2017-06-25 09:31:40

@29. ja ci dam tylko userów premium snobie jeden ! myslisz , ze kazdy sr a kasa tak jak ty i ma wydawac to na głupoty !

Odpowiedz