DAJ CYNK

10 najlepszych smartfonów do 1000 zł (styczeń 2018)

Dodane przez: Marcin Kozlowski, Marian Szutiak

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 130776

1000 zł to wystarczająca kwota, by kupić za to ciekawy smartfon i nie zrujnować domowego budżetu. Oto nasza dziesiątka najlepszych urządzeń w tej cenie.1000 zł to wystarczająca kwota, by kupić za to ciekawy smartfon i nie zrujnować domowego budżetu. Oto nasza dziesiątka najlepszych urządzeń w tej cenie.

Konkurencja w świecie urządzeń, które możemy kupić za maksymalnie 1000 zł jest coraz większa, a i smartfony kosztujące tyle są coraz lepsze. Można już tu kupić sprzęt z procesorem Snapdragon 625, a także taki wyposażony w 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Jak zawsze w naszych zestawieniach, kolejność urządzeń jest alfabetyczna i to Wy w ankiecie zdecydujecie, który ze smartfonów jest najlepszym wyborem w założonym budżecie.

Ceny detaliczne ustaliliśmy w oparciu o dane z Ceneo.pl. W zestawieniu znalazły się urządzenia z oficjalnych dystrybucji, sprzedawane w dużych sklepach. Pominęliśmy małe sklepy, komisy oraz aukcje internetowe, skupiając się na sprzedawcach, u których będziemy chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym w oparciu o przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym.

Asus Zenfone 3 (ZE520KL)

Asus Zenfone 3 to perfekcyjnie wykonany smartfon, wyposażony w czytelny w każdych warunkach 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD oraz oferujący bardzo dobrą wydajność, którą zawdzięcza chipsetowi Snapdragon 625 z ośmiordzeniowym procesorem oraz 3 GB pamięci RAM. Pliki możemy przechowywać na 32 GB pamięci wbudowanej lub na karcie pamięci microSD, a zdjęcia zrobimy niezłymi aparatami o rozdzielczości 16 Mpix (z tyłu) lub 8 Mpix (z przodu). Pracujący pod kontrolą systemu Android 7.0 Nogat (aktualizacja) smartfon jest zasilany wydajnym akumulatorem o pojemności 2650 mAh. Asusa Zenfone 3 możemy kupić już za około 950 zł

Zobacz: aktualną cenę smartfonu na ceneo.pl

Dane telefonu ASUS Zenfone 3 ZE520KL
Zobacz dane techniczne ASUS Zenfone 3 ZE520KL na TELEPOLIS.PLHonor 6X

Wysoka jakość wykonania, płynne działanie interfejsu oraz wydajność podzespołów przy codziennych zastosowaniach a także podwójny aparat fotograficzny i pełen zestaw obsługiwanych standardów łączności to główne zalety smartfonu Honor 6X. Wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD telefon napędzany jest procesorem Kirin 655, któremu towarzyszy 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB przestrzeni na dane, rozszerzalnej przy użyciu kart pamięci microSD. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Android 6.0 i jest zasilany akumulatorem o pojemności 3340 mAh. Główny aparat fotograficzny ma matryce o rozdzielczości 12 Mpix i 2 Mpix (ta druga służy do uzyskania głębi ostrości), natomiast selfie zrobimy za pomocą aparatu 8 Mpix. Ceny Honora 6X zaczynają się poniżej 800 zł.

Zobacz: aktualną cenę smartfonu na ceneo.pl

Dane telefonu Honor 6X
Zobacz dane techniczne Honor 6X na TELEPOLIS.PLPrzewiń w dół do następnego wpisu