DAJ CYNK

10 najlepszych smartfonów do 1000 zł (styczeń 2018)

24.01.2018

Dodane przez: Marcin Kozlowski, Marian Szutiak

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 120787

1000 zł to wystarczająca kwota, by kupić za to ciekawy smartfon i nie zrujnować domowego budżetu. Oto nasza dziesiątka najlepszych urządzeń w tej cenie.



1000 zł to wystarczająca kwota, by kupić za to ciekawy smartfon i nie zrujnować domowego budżetu. Oto nasza dziesiątka najlepszych urządzeń w tej cenie.

Konkurencja w świecie urządzeń, które możemy kupić za maksymalnie 1000 zł jest coraz większa, a i smartfony kosztujące tyle są coraz lepsze. Można już tu kupić sprzęt z procesorem Snapdragon 625, a także taki wyposażony w 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Jak zawsze w naszych zestawieniach, kolejność urządzeń jest alfabetyczna i to Wy w ankiecie zdecydujecie, który ze smartfonów jest najlepszym wyborem w założonym budżecie.

Ceny detaliczne ustaliliśmy w oparciu o dane z Ceneo.pl. W zestawieniu znalazły się urządzenia z oficjalnych dystrybucji, sprzedawane w dużych sklepach. Pominęliśmy małe sklepy, komisy oraz aukcje internetowe, skupiając się na sprzedawcach, u których będziemy chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym w oparciu o przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym.

Asus Zenfone 3 (ZE520KL)

Asus Zenfone 3 to perfekcyjnie wykonany smartfon, wyposażony w czytelny w każdych warunkach 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD oraz oferujący bardzo dobrą wydajność, którą zawdzięcza chipsetowi Snapdragon 625 z ośmiordzeniowym procesorem oraz 3 GB pamięci RAM. Pliki możemy przechowywać na 32 GB pamięci wbudowanej lub na karcie pamięci microSD, a zdjęcia zrobimy niezłymi aparatami o rozdzielczości 16 Mpix (z tyłu) lub 8 Mpix (z przodu). Pracujący pod kontrolą systemu Android 7.0 Nogat (aktualizacja) smartfon jest zasilany wydajnym akumulatorem o pojemności 2650 mAh. Asusa Zenfone 3 możemy kupić już za około 950 zł

Zobacz: aktualną cenę smartfonu na ceneo.pl

Dane telefonu ASUS Zenfone 3 ZE520KL
Zobacz dane techniczne ASUS Zenfone 3 ZE520KL na TELEPOLIS.PL

<: F3470 :>

Honor 6X

Wysoka jakość wykonania, płynne działanie interfejsu oraz wydajność podzespołów przy codziennych zastosowaniach a także podwójny aparat fotograficzny i pełen zestaw obsługiwanych standardów łączności to główne zalety smartfonu Honor 6X. Wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD telefon napędzany jest procesorem Kirin 655, któremu towarzyszy 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB przestrzeni na dane, rozszerzalnej przy użyciu kart pamięci microSD. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Android 6.0 i jest zasilany akumulatorem o pojemności 3340 mAh. Główny aparat fotograficzny ma matryce o rozdzielczości 12 Mpix i 2 Mpix (ta druga służy do uzyskania głębi ostrości), natomiast selfie zrobimy za pomocą aparatu 8 Mpix. Ceny Honora 6X zaczynają się poniżej 800 zł.

Zobacz: aktualną cenę smartfonu na ceneo.pl

Dane telefonu Honor 6X
Zobacz dane techniczne Honor 6X na TELEPOLIS.PL



Komentarze
Zaloguj się
29. ~gość
0

2018-09-21 11:55:34 host: host-94(...)c.mm.pl

Też dobrą opcją jest Meizu M6s. Ma wyświetlacz 5,7", baterie 3000 mAh, 3Gb RAMu, dobry procesor 2.00 GHz i aparaty 16MPix i 8 MPix.

Odpowiedz

28. ~FIFOCapitals@gmail.com
0

2018-08-31 23:54:21

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.comPlease Fill the Application Form Below:- Complete Name:- Loan Amount Needed:- Loan Duration:- Purpose Of Loan:- City / Country:- Telephone:- How Did You Hear About Us:If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com,,,

Odpowiedz

27. ~@Morta
0

2018-08-15 18:42:27

A miejsce za tę reklamę opłacone???

Odpowiedz

26. ~Morta Ruta
-1

2018-08-15 18:14:16

Mieszkam w Poniewieżu na Litwie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który mógłby zmienić moje życie i życie mojej rodziny, polecę każdą osobę, która szuka dla nich pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewny, że zwrócisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że Morta Ruta skierowała Cię do nich. theodorejamesonfinance@gmail.com

Odpowiedz

25. ~maczugorson na p
0

2018-04-22 10:53:08

Polecam Huawei p10 lite tani ładny i fajny

Odpowiedz

24. ~maczugorson na p
0

2018-04-22 10:53:07

Polecam Huawei p10 lite tani ładny i fajny

Odpowiedz

23. ~maczugorson na p
0

2018-04-22 10:50:44

Polecam Huawei p10 lite tani ładny i fajny

Odpowiedz

22. ~Z1
0

2018-04-12 08:33:16

Proszę o zrobienie zestawienia telefonów do kwoty 600 PLN z aparatem tył minimum 8mpx , wacham się po między Lenowo K5 LTE lub ASUS ZEN FONE MAX ( ASUS MA 3GB RAM,APARAT 13MPX,czytnik linii papilarnych,wbudowane 32 GB pamięci wewnętrznej)

Odpowiedz

21. ~
0

2018-02-17 19:45:41

@19 &quot;Można&quot; to słowo klucz :) a J5 to szajs - taka prawda , parametry to sobie może wiadomo gdzie wsadzić... to telefon tylko dla ludzi co bardzo chcą samsunga i amen.

Odpowiedz

20. ~
1

2018-01-28 15:21:22

6 cali bez ramek i przycisków funkcyjnych u dołu ideał, dla pokurczy a3 Samsunga, flagowiec plus szkło powiększające takiego zestawu nie przewiduje :-)

Odpowiedz

19. ~
0

2018-01-27 17:13:42

Do 4 luteg jest promocja Samsunga na J7. Kupujac np. w Euro lub Mediamarkt za 1100zl, mozna otrzymac 200zl zwrotu w gotowce, czyli telefonik za 900zlociszy.

Odpowiedz

18. ~Soze
-1

2018-01-27 15:03:11

#12 Ja za to z pewnym zdziwieniem patrzę na takich co używają ekranów prawie 6&quot;, ale nie przyszło by mi do głowy nadawać im jakiekolwiek przezwiska. Trochę lat już stąpam po tym pięknym globie, może dlatego poznałem swoje potrzeby i rozumiem potrzeby innych. Przygodę z telefonami zaczynałem od Ericssona FH 212 o wadze dwóch kostek masła ;) Natomiast bardzo mi się spodobało to &quot;następny&quot;, bo oznacza, że nie tylko ja mam takie potrzeby :) A jeszcze bardziej, że #16 SirmarK jest naszym orędownikiem :D

Odpowiedz

17. SirmarK
1

2018-01-25 17:51:51

#13. Zasada jest konkretna.. Telefony _do_1000_zł_ . J7 2017 to ok 1070 zł. Od wspomnianego J5 2017 w naszej ocenie lepszy jest A3 2017. Jakie inne propozycje do 1000zł ?

Odpowiedz

16. SirmarK
-1

2018-01-25 16:44:53

#12, #15. ja przy każdej możliwej okazji narzekam producentom na rozmiary telefonów. I bardzo chwaliłem Sony za wydanie nowego compacta (xz1 compact)

Odpowiedz