DAJ CYNK

10 najlepszych smartfonów do 1000 zł (kwiecień 2017)

15.04.2017

Dodane przez: Michał Utnicki (Koala)

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 423720

Wybór smartfonu często bywa bardzo trudny. Z jednej strony mamy zawsze jakieś ograniczenia finansowe, a z drugiej własne preferencje i potrzeby, czasem bardzo specyficzne. Aby pomóc Wam w wyborze urządzeń, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych smartfonów jakie można kupić w cenie do 1000 złotych.

Wybór smartfonu często bywa bardzo trudny. Z jednej strony mamy zawsze jakieś ograniczenia finansowe, a z drugiej własne preferencje i potrzeby, czasem bardzo specyficzne. Aby pomóc Wam w wyborze urządzeń, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych smartfonów jakie można kupić w cenie do 1000 złotych.

Przedstawione smartfony pochodzą z oficjalnych dystrybucji i sprzedawane są w dużych sklepach, a nie w komisach czy na aukcjach internetowych. Kupując smartfon u dużego sprzedawcy, mamy pewność, że poza gwarancją producenta chronią nas przepisy o rękojmi z Kodeksu cywilnego. Ponadto w przypadku wyboru urządzeń np. firmy Xiaomi, bardzo istotnym jest, byśmy kupili smartfon obsługujący LTE w standardzie 800 MHz.

Ceny detaliczne ustaliliśmy w oparciu o dane z Ceneo.pl. Kolejność urządzeń w zestawieniu jest alfabetyczna. To od Was zależy które z urządzeń wygra.

Alcatel Pop 4 (6)

Alcatel POP 4 (6) jest dużym smartfonem z 6-calowym ekranem o rozdzielczości FullHD, 8-rdzeniowym procesorem MediaTek MT6755m, 2 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Dzięki sporym rozmiarom urządzenia producent wyposażył model POP 4 (6) w akumulator o pojemności 3500 mAh. Jest to dobry wybór dla osób szukających naprawdę dużych smartfonów. Cena urządzenia wynosi około 999 złotych.

Dane telefonu Alcatel Pop 4 (6)
Zobacz dane techniczne Alcatel Pop 4 (6) na TELEPOLIS.PL



Informacja sponsorowana: Firmy pożyczkowe odrzuciły Twój wniosek? Spokojnie, sprawdź nowe chwilówki na rynku - dostępne w serwisie oddamzachwile.pl.

Komentarze
Zaloguj się
30. ~Karoleczek
0

2017-06-08 09:45:18

Powiedzcie mi cos wiecej o honor 5x... na bestcena.pl znalazlem go w korzystnej cenie, nie ukrywam, ze chcialbym troche zaoszczedzic. Ktos mial juz ten telefon i jest w stanie go obiektywnie ocenic?

Odpowiedz

29. 3G
0

2017-04-19 00:10:24

Przyjrzałem się nieco bliżej parametrom LG X mach i jestem zaskoczony LTE kategorii 9. Ktoś potwierdzi? Poza tym to taki trochę LG G4 (5,5 cala, Snap 808, 32GB, 3 GB), nie licząc pewnie aparatu. Czy w Polsce jest wersja dual sim i czy ma jakieś ograniczenia względem jednokartowca? Pytam, bo np. LG G4 ma tylko LTE kat.4 wobec kategorii 6 w zwykłym G4.

Odpowiedz

28. LuiN
1

2017-04-18 10:08:45

@26, Z chęcią zobaczymy Twoje zestawienie telefonów tej cenie. Śmiało. PS. Wspomniany smartfon Sony pozostawił po testach bardzo dobre wrażenie.

Odpowiedz

27. ~
0

2017-04-18 08:49:02

TomecekGD, gdzie można kupić ten telefon za tę cenę?

Odpowiedz

26. ~
-2

2017-04-17 21:25:22

Smutny ranking jak na szanujący się portal. Ulefone, myPhone, jeden Chinol o fatalnej reputacji, drugi White Box od Gionee, kosmicznie tandetny. Do tego Sony na Mediateku. Chyba trzeba zrezygnować z przeglądania Telepolis.

Odpowiedz

25. ~Marian
0

2017-04-17 00:55:54

@5 daj linka :)

Odpowiedz

24. ~vsfcsa
0

2017-04-16 22:00:35

Całkiem niezły Samsung Grand Galaxy można było kupić za 500 zł. Prośba do Redakcji żeby przy smartfonach podawać który ma wbudowaną baterię na stałe a który wymienną no chyba, że już wszystkie są proszpiegowskie z niewyjmowalną baterią.

Odpowiedz

23. ~bosski
0

2017-04-16 21:39:54

za 1000 zł można już w sklepie dostac alcatela idola 4 z pełnym zestawem o qiele wiele lepszy wybór od pop4

Odpowiedz

22. ~~
0

2017-04-16 15:40:22

Za tysiaka telefony z 2GB Ram i 16GB pamięci? to troche drogo. Ja rok temu kupiłem tel za 600zł o tych parametrach.

Odpowiedz

21. wrixas
0

2017-04-16 13:25:30

@20 LuiN, masz rację: na pewno wybrałeś najlepiej jak mogłeś (nie zazdroszczę przegrzebywania cv). Koala istotnie wnosi tu powiew świeżości, na który dość długo czekaliśmy. Mam nadzieję, że gdy Koala się trochę jeszcze zaaklimatyzuje, rozkręci się jeszcze bardziej i będzie pisał więcej tekstów analitycznych (jak np. ten o iPhone/''ach).A jeśli chodzi o poradniki zakupowe i o aplikacjach, to aż mnie dziwi, że dopiero Koala się za to wziął. Chciałbym widzieć więcej poradników i zestawienie telefonów z innych przedziałów cenowych. I kupcie mu na święta fototapetę z eukaliptusem!

Odpowiedz

20. LuiN
1

2017-04-16 11:29:21

@15, johnq - z miesiąca na miesiąc aż tak bardzo ceny nie zmieniają się (nie ma sensu robić kalki poprzedniego zestawienia), ale każdy segment cenowy pewnie co 2 miesiące będzie trzeba odświeżyć. Gdy zaś chodzi o Michała, to nie bez powodu zdecydowałem, że to właśnie on do nas dołączy... i nie żałuję. Błyskawicznie ustalamy bieżące zadania i doprecyzowujemy parametry, a wieczorem mam gotowy tekst dla Was :)

Odpowiedz

19. Koala
0

2017-04-15 23:30:48

@16 Myślę, że o tym Gemini jeszcze przeczytacie. Bądźcie czujni! ;)

Odpowiedz

18. Koala
3

2017-04-15 23:29:31

@15 Zobaczymy. Jeszcze nie wiem, ale sądzę, że będziemy robić takie zestawienia, również dla innych pułapów cenowych. Jest mi bardzo miło, że podobają się Tobie moje artykuły i prezentowane treści. Jest to dla mnie mobilizacja by dostarczać ich Wam coraz więcej i by były one jeszcze lepsze :)

Odpowiedz

17. ~Koliber
0

2017-04-15 22:17:48

A któryś z nich ma agregację pasm?

Odpowiedz