DAJ CYNK

Galeria zdjęć telefonu Sony Ericsson C905

19.06.2008

Dodane przez: Marcin Kozłowski

Kategoria: Galerie zdjęć

Interakcje: 37720

Sony Ericsson C905 należy do fotograficznej linii Cyber shot. Rozsuwany telefon oferuje bardzo wiele - m.in. aparat 8,1 Mpix, GPS oraz moduł WiFi.

Sony Ericsson C905 należy do fotograficznej linii Cyber shot. Rozsuwany telefon oferuje bardzo wiele - aparat 8,1 Mpix, GPS z funkcją AGPS, moduł WiFi z certyfikatem DLNA, łączność GPRS, EDGE, UMTS i HSDPA oraz Bluetooth 2.0. 2,4-calowy ekran ma rozdzielczość QVGA (240 x 320 pikseli) i wyświetla do 262 tys. kolorów.









Komentarze
Zaloguj się
40. ~
0

2009-09-27 09:22:54

heh teraz jak sie ścigają z tymi aparatami w telefonach wiedziałem w Erze plakat z nowym samsungiem Pxion 12mpx niedlugo bedą pewnie 15mpx 20mpx i jeszcze większe

Odpowiedz

39. ~
0

2009-06-05 12:21:13

w razie jakich kolkwiek problemó z c905 proszę pisać chętnie pomogę ;) mój nr gg 7828528

Odpowiedz

38. ~dzerys
0

2009-06-05 12:19:19

heh c905 Panie bgiman jesteś zawziętym sony "eriksoniażem" :p i nie powinnismy mieć Ci za złe że tak chwalisz ten tel . . . ;p ;D ale tak szczerze żal ten tel nie jest dopracowany zajmuję się od str serwisowej, i jak tylko tel sie pojawił na rynku to zaraz zaczęły się z nim kłopoty, baaardzo wile telfonów wymagało wymiany taśmy górnych klawiszy . . . a jak wiadomo gwarancja tego nie obejmuje więc ja się cieszę ponieważ zarobek jest a posiadacze niech sie wpieniają eheheh pozdroooo ;D

Odpowiedz

37. ~paolo
0

2009-03-03 20:31:30

1. tel nie ma kamery z przodu jak K800i 2. wysiada glosnik - albo gadasz przez sluchawki albo jak przez CB (z postow widze ze nie tylko mnie sie przytrafilo) - obecnie w naprawie 2 raz 3. GPS potrzebuje zasiegu sieci bo nie ma map (musi sciagac), ale podaje wspolrzedne - harcerze sobie poradza ;) 4. Dzwiek na glosniki gorszy niz w K800i 5. C905i TEZ robia w Chinach 6. po aktualizacji firmware zdarzaja sie krzaki zamiast polskich liter w menu; aktualizacja powoduje koniecznosc instalacji np Opery-mini od nowa, tylko ze... mi sie juz NIE udalo! 7. klawisz nawigacji "w dol" przestal klikac - "wdusil sie" - choc wciaz dziala 8. WiFi himeryczne: po rozlaczeniu z punktem i probie ponownego podlaczenia WiFi "slepnie", zobaczymy co serwis powie. Z niektorymi routerami za "Chiny ludowe" nie chce sie polaczyc - mimo usuniecia wszelkich zabezpieczen i otwartej infrastruktury! 9. Zdjecia robi dobre (porownuje z K800i oraz... Nikonem D80 :) ) To jest "niezdecydowany" telefon - ani dobrej nawigacji, ani dobrego dzwieku na glosniczki, brak mozliwosci instalacji aplikacji biurowych, brak "normalnej" wideokonferencji... mp4 gra wybiorczo. Jakosc wykonania bardzo rozczarowujaca - nie dopilnowano zoltkow (ostatnio Nokia ma ten sam problem z 5800 XpressMusic: milion fonow do naprawy!!!). Czujnik wstrzasow i obrot ekranu to "bajer", WiFi nie wszedzie sie podlaczy, GPS to proteza. Niestety bateria tez nie ciagnie zadowalajaco dlugo (uwaga: sprawdzcie czy odbiornik GPS nie jest wlaczony - tak jest DOMYSLNIE!). Troche zawiodlem sie na nim, choc K800i nauczyl mnie szacunku do SE. Chcialem E90 - ale podobno to byl wybor miedzy gruzlica i zapaleniem pluc... Pozdro! Sprobujcie z innymi aparatami, to nie beda dobrze wydane pieniadze.

Odpowiedz

36. ~
0

2009-03-03 14:39:18

2 LATA MIAłEM SE K800I NIGDY NIE BYłO Z NIM PROBLEMU .MAM TERAZ NOKIE 6210NAVI CHCE Ją SPRZEDAć KUPA SZAJCU .SE I SAMSUNG TO JEST TO .NIGDY WIęCEJ NOKI TYPOWA CHIńSZCZYZNA.

Odpowiedz

35. ~chriss
0

2009-01-28 17:24:58

po prostu mi was żal ludzie.skąd wyście się urwali? chyba z choinki. szkoda że juz po świętach

Odpowiedz

34. ~kkk
0

2009-01-23 13:16:39

zgadzam sie z Maksikiem. SE C905 jest boski i nie ma konkurencji

Odpowiedz

33. ~Maksik
0

2008-12-07 11:20:09

to znowu ja.przed chwilą wymieniłem telefon z noki 5110 na nokie tylko bez zdziwienia 3310 i jestem pod wrażeniem.Jest bardzo stylowy i ma wiele funkcji takich jak: dzwonki monofoniczne, i smsy graficzne. i to jest telefon. pozdro ziomale.Przy tej noki c905 nie ma konkurencji.

Odpowiedz

32. ~Maksik
0

2008-12-07 11:16:02

wiecie, niby ten c905 jest fajny. a ja mam nokie 5110 i tez nie narzekam. jej glowną zaletą jest to ze jest bardzo wytrzymala: ostatnio spadla mi z 5 pietra i nie ma na niej nawet małej rysy. a poza tym można pisac smsy i sciagać logosy z gazet. życ nie umierac. uroku dodaje antenka.

Odpowiedz

31. ~Pawel
0

2008-12-07 11:12:58

Zgadzam się z Rafałem mam go już pół roku i nie żałuję

Odpowiedz

30. ~Rafal
0

2008-12-07 11:11:48

c905 jest boski. kazda nokia sie chowa. znam sie.

Odpowiedz

29. ~Pawcio64
0

2008-11-20 11:54:46

Miałem n82 i teraz mam od tygodnia SE c905. Zaprawde c905 nie ma symbiana ale za to wiele lepszych funki a pozatym symbiam czesto sie wiesza. A co do jakości zdjęć to n82 sie chowie do c905

Odpowiedz

28. ~asad
0

2008-11-02 12:24:27

ogólnie trwa wyścig... ja bym SE nie brał, ponieważ wychodzi ich dużo i juz mi się po prostu przejadły. Każdy go ma. Gdzien ie wyjdziesz - SE. Za Nokiami przemawia Symbian, możliwość używania jako GPS i takie bajery. Sony Ericssony pod tym względem kuleją.

Odpowiedz