DAJ CYNK

Galeria zdjęć telefonu Motorola A925

20.10.2004

Dodane przez: Marcin Kozłowski

Kategoria: Galerie zdjęć

Interakcje: 29240

Motorola A925 to telefon działający w systemie GSM oraz WCDMA. Oprogramowanie oparte jest na systemie operacyjnym Symbian 7.0.

Motorola A925 to telefon działający w systemie GSM oraz WCDMA. Oprogramowanie oparte jest na systemie operacyjnym Symbian 7.0. Terminal posiada wbudowany aparat cyfrowy VGA oraz dotykowy ekran. Jako wadę należy wymienić jego wielkość.







Komentarze
Zaloguj się
36. ~Radwan
0

2008-10-08 12:47:22

Ja też za nie długo będe miał tego tela. Jest zajebisty z wyglądu i z tego co o nim czytałem to kombajn mało powiedziane. No i w dodatku wcale nie jest taka droga.

Odpowiedz

35. ~Producent a925
0

2008-01-19 21:51:37

szkodam mi was jakie pytania hehe jak nie wiesz to czas pokombinowac on ma symbiana to tam walisz kazdy program nawet java ale ma lepsze gierki niz java da sie na niej all robic pozdro dla was to jest prosty tel. narq

Odpowiedz

34. ~DaVZz
0

2007-04-18 17:13:10

#33 Jak rozumiem posiadasz ten telefon, po wejściu do opcji pisania nowych smsów czy też odpisania, wystarczy kliknąć w małą klawiaturkę u dołu ekranu następnie na wyświetlaczu pojawi się standardowa klawiatura QWERTY.

Odpowiedz

33. ~ktoś
0

2007-04-18 16:03:15

Jak na nim pisać smsy ? Czy ktoś wie ?

Odpowiedz

32. ~marcin A925
0

2007-04-15 13:26:02

no spoko ale czy mozna wymienic tego softa np na windowsa???????????????

Odpowiedz

31. ~McReni
0

2007-01-26 21:15:09

mam Go 3 dzien, ale z kad moge sciagnac do niego programy itp.? a poza tym czy jest w tej motce JAVA?? Prosze o szybka odpowiedz:D

Odpowiedz

30. ~kamilek
0

2007-01-26 19:28:52

telefon super nigdy nie zamienie na zadne badziewie z dzwonkami polifonicznymi!!!!!chyba ze wyjdzie motka a 930!!!pozdro

Odpowiedz

29. ~on
0

2006-12-18 17:43:20

witam Wszystkich posiedaczy! telefon super bajer...a sms na dole ekranu masz taka mało klawiaturke i musisz na nia klikanac i wyskoczy na ekranie sms!! pozdro tel zaje...

Odpowiedz

28. ~Ciacho4
0

2006-12-02 08:32:16

-KTOS ten telefon nie ma wyglądać tylko działać!!!! Gdybys sie choc troche znał to wiediał byś co to za sprzęcik. to jest komputer z funkcją dzwoniwnia:D

Odpowiedz

27. ~Master
0

2006-11-15 13:32:59

fazowy fonik ja mam teraz a1200 a wcześ niej miałem a925 i byłem zadowolony

Odpowiedz

26. ~ktoś
0

2006-11-01 20:03:46

nie kupujcie tego tel bo to nie ma wuglądu!!!!!!

Odpowiedz

25. ~
0

2006-10-21 19:18:48

Siemanko. Posiadam juz ta motke od 1,5 tyg. Wiadomo ze to coumbain ale poprostu nie moge skompresowac filmow. Powiedzcie jak sie nazywa program ktory mam wgrac na motke zeby filmy mi działały. I jeszcze jest problemos. Mam na dole ikonke agps koles mi mowił ze jak to włącze to musze poczekac i sie gps włączy sam. czy to jest poprostu kwestia programu czy map?? najlepiej by było pogadac na gg:)6701870 Pozdro i prosze o rade

Odpowiedz

24. ~kumor
0

2006-09-11 22:29:45

moge zaminic nokie 6600 na a925 niewiem co zrobic

Odpowiedz

23. ~kris
0

2006-08-30 01:09:45

Telefon to mało powiedziane, to kombain multimedialny a gps smiga jak cholera. Można by się przyczepić że za duży ale ...

Odpowiedz

22. ~ILONA
0

2006-08-27 12:08:21

JAKA MI PROPONUJECIE KOMORKE ROZKLADANA?????????????????

Odpowiedz