DAJ CYNK

Zetafon - oficjalnie

26.06.2006

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 29139

Ważne 0

0

Od 26. czerwca Orange wprowadza w POP i Orange Go ofertę Zetafon, czyli telefon na kartę za 1 zł. To pierwsza na polskim rynku klasyczna usługa prepaid, w której klienci mają do wyboru wiele aparatów za złotówkę.

Od 26. czerwca Orange wprowadza w POP i Orange Go ofertę Zetafon, czyli telefon na kartę za 1 zł. To pierwsza na polskim rynku klasyczna usługa prepaid, w której klienci mają do wyboru wiele aparatów za złotówkę.

Dotychczas zestawy z telefonami na kartę były drogie i przez to znajdowały się poza zasięgiem części potencjalnych użytkowników. Teraz Orange daje możliwość zakupu telefonu na kartę już za 1 zł.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta znajdzie uznanie u klientów i pozwoli firmie zdobyć pozycję lidera na polskim rynku - mówi Bartosz Dobrzyński, Dyrektor Biura Marketingu dla rynku masowego Orange.

Zetafon to oferta dla obecnych i przyszłych klientów Orange. W przypadku obecnych użytkowników POP i Orange Go przy skorzystaniu z oferty jest możliwość zachowania dotychczasowego numeru.

Zetafony są sprzedawane w standardowych zestawach POP i Orange Go. Klient rozpozna je po specjalnych naklejkach. Przy zakupie użytkownik otrzymuje zestaw z telefonem i starterem.

Klient Orange wybierając ofertę Zetafon, zobowiązuje się do utrzymania aktywnego konta na połączenia wychodzące przez określony czas. Do wyboru ma 24, 30 lub 36 miesięcy. To, kiedy i jaką wartością będzie doładowywał konto zależy w pełni od niego. Podczas całego okresu w pełni korzysta ze wszystkich promocji, jakie są i będą w POP lub Oranege Go. Jeśli zdarzy się, że konto użytkownika będzie nieaktywne przez określony czas, to zostanie on doliczony okresu umowy lojalnościowej.

Czas aktywności konta zależy od wartości doładowania. Obowiązują wszystkie sposoby doładowania dla POP i Orange Go.

Telefony dostępne aktualnie w ofercie Zetafon:

POP: Motorola C115, Nokia 2600, SonyEricsson T290i, Siemens C65, Sagem my202X, Siemens AX72, SonyEricsson J220i, Nokia 1600, Nokia 6030 i Siemens C75.

Orange Go: Sagem myX2-2m, Nokia 2600, SonyEricsson T290i, Alcatel OT-E256, Siemens A70, Nokia 1600, Samsung SGH-X200, Nokia 6030, Nokia 6020 i Sagem my401X.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się