DAJ CYNK

Wojtek Sokół ambasadorem Samsunga. Tak, ten Sokół

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5233

Wojtek Sokół ambasadorem Samsunga Note10

Samsung poinformował, że Wojtek Sokół został nowym ambasadorem marki. Tak, to "ten" Sokół z warszawskiego WWO. Obecnie zdecydowanie bardziej biznesmen niż raper, którego historia idealnie wpisuje się w założenia kampanii Samsunga.

Historia Sokoła idealnie wpasowuje się w hasło kampanii "Na Twoich zasadach". Jak informuje Samsung, motywem przewodnim będzie inspirowanie konsumentów do niepoddawania się ramom otaczającego nas świata i działania według własnych reguł. W trakcie kampanii Sokół zaprezentuje odmienne podejście do tego, czym jest praca i jak może wyglądać. Udowodni, że można wyrwać się ze sztywnych ram biura i pracować z dowolnego miejsca, jeśli ma się do tego odpowiednie narzędzia.

Zobacz: Samsung Galaxy Fold zmienia zasady gry [wideo]
Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego

Sokół, czyli Wojciech Sosnowski, to postać, która na polskiej scenie hip-hopowej pojawiła się w 1996 wraz z grupą TPWC. Później przyszedł czas na Zip Skład, a w 1999 roku wręcz legendarny na polskiej scenie WWO. To jeden z tych zespołów, o którym przez lata słyszało wiele osób, niekoniecznie fanów hip-hopu. Chłopak w dresie, który mówiąc delikatnie raczej nie wzbudzał sympatii osób mijających go na ulicach stale poszerzał swoją działalność. 20 lat od założenia WWO jest uznanym w Polsce, poważnym biznesmenem. Właścicielem wytwórni płytowej Prosto Label, firmy odzieżowej Prosto Wear, współorganizatorem wielu projektów, nie tylko muzycznych, a teraz również ambasadorem smartfonu Samsung Galaxy Note10.

Zobacz: Blik pozwoli na płatności zbliżeniowe. To może być spora rewolucja
Zobacz: Alior Giełda - graj na giełdzie w swoim telefonie
Zobacz: Tani internet stacjonarny? Sprawdź nasz ranking

 

Źródło tekstu: Samsung; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu