DAJ CYNK

Alior Giełda - graj na giełdzie w swoim telefonie

Dodane przez: Redakcja

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 31558

Alior Giełda Alior Bank GPW

Gra na giełdzie wydaje się bardzo skomplikowaną czynnością. Wymaga poświęcenia czasu i uwagi skupionej na ekranie komputera, co z konieczności przykuwa nas do jednego miejsca. Ale to nie musi tak wyglądać. Dzięki aplikacji Alior Giełda można mieć najważniejsze informacje na temat GPW w swoim telefonie. Powiadomienia, notowania, operacje? Wystarczy sięgnąć do kieszeni.

Gra na giełdzie jest skomplikowana, bo wymaga czasu i skupienia? Niekoniecznie

Chyba każdy po usłyszeniu sformułowania gra na giełdzie ma przed oczami ludzi ze wzrokiem skupionym na wielkich ekranach z niezliczoną ilością wykresów, przykutych na stałe do biurek. Wydaje się to bardzo skomplikowane oraz czasochłonne. Z tego powodu wiele osób już na starcie daje sobie spokój w obawie, że jest to zbyt trudne. Nie będę ukrywać, miałem podobne zdanie, póki nie zobaczyłem aplikacji Alior Giełda.

Okazuje się bowiem, że ciągłe wpatrywanie się w ekran i konieczność przebywania blisko komputera nie jest wcale konieczne. Wszystkim można swobodnie zarządzać z poziomu telefonu bez obaw, że przegapimy ważne wydarzenie, albo nagły skok lub spadek notowań. A całość wcale nie musi wyglądać tak skomplikowanie.

Wszystkie informacje na ekranie. To prostsze niż myślisz

Aplikacja Alior Giełda wita nas stroną ze zbiorem najważniejszych informacji. Wedle potrzeb znajdziemy tutaj:

  • główne indeksy,
  • komentarze (np. z Twittera),
  • statystyki rynku,
  • zlecenia,
  • instrumenty w portfelu,
  • depesze dla portfela (np. z PAP-u),
  • powiadomienia.

Kolejność oraz widoczność poszczególnych składowych możemy dowolnie modyfikować. Z kolei z każdej poszczególnej sekcji możemy przejść do jej pełnej wersji. Wszystko to w połączeniu z bardzo prostym interfejsem oraz łatwym poruszaniem się po aplikacji powoduje, że bardzo ciężko jest się tutaj zgubić. Modny obecnie czarny motyw to zapewne również coś, co doceni wielu użytkowników.

Przewiń w dół do następnego wpisu