DAJ CYNK

TOP10 telefonów i marek TELEPOLIS.PL - luty

03.03.2008

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4640

Ważne 0

0

Lutowy ranking będzie bardziej rozbudowany niż dotychczas - oprócz najpopularniejszych modeli telefonów pokażemy także, które marki cieszą się w naszym katalogu największą popularnością.

Lutowy ranking będzie bardziej rozbudowany niż dotychczas - oprócz najpopularniejszych modeli telefonów pokażemy także, które marki cieszą się w naszym katalogu największą popularnością.

Lutowy ranking TOP10 potwierdza, że po wielomiesięcznym królowaniu SonyEricssonów w naszym zestawieniu, nadchodzi czas Nokii. Jednak obaj producenci praktycznie zmonopolizowali ranking, dopuszczając raptem jeden model innego producenta - LG.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadła Nokia E65 (8. miejce) i Samsung SGH-J600 (9. miejsce).

Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w lutym (w nawiasie pozycja ze stycznia):

1. (2) Nokia N95
2. (3) SonyEricsson K550i
3. (1) Nokia 6300
4. (5) Nokia 3110 classic
5. (-) LG KE970 Shine
6. (6) Nokia N73
7. (7) SonyEricsson K800i
8. (-) Nokia 3500 classic
9. (10) Nokia E50
10. (4) Nokia N70

Wszystkie telefony, których aktualnie w katalogu mamy 1330, były oglądane w lutym prawie 2,8 mln razy. Oto lista 10 najpopularniejszych marek w lutym:

1. Nokia - 43,8%
2. SonyEricsson - 22,6%
3. Samsung - 13,1%
4. Motorola - 6,3%
5. LG - 5,8%
6. Sagem - 1,8%
7. HTC - 1,2%
8. Siemens - 0,86%
9. Toshiba - 0,85%
10. BenQ-Siemens - 0,58%
Pozostałe marki - 3,11%.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~adam
0

2008-03-11 20:56:34

za szybko wcisnałem enter, a wracajac do lutowego zestawienia Vobis ,musze przyznac ze jak zobaczyłem telefon z pierwszej pozycji to ucieszyłem sie bardzo,bo to moj wybor ;-)

Odpowiedz

11. ~lukas
0

2008-03-04 20:58:21

Widać ze nokia rulez ;-) tak jak w podobnych zestawieniach Vobisa.No brawo bo ja od zawsze cenie sobie ta marke.

Odpowiedz

10. PLANET
0

2008-03-04 09:42:41

JAREKT: co nie zmienia faktu, ze Touch nalezy do polki middle class :) Co do ceny - kwestia subiektywnosci spojrzenia. A G900 wyglada dobrze niestety tylko w spekach w wiekszosci przypadkow :) Stabilnosc systemu, dopracowanie WM pod ten model i ''jakosc'' (a raczej nijakosc...) jej KOLEJNYCH wersji ROMu (caly czas software ''zabija'' swoja jakoscia ten terminal), problemy sterownikowe i z kompatybilnoscia softu (_wcale_ nie wynikajace z niestandardowej (jeszcze) rozdzialki 800x480) powoduja, ze ten telefon jako biznesowa platforma (i nie tylko) staje sie bezuzyteczny. Mowie to wielokrotnie obcujac z tym telefonem, a takze majac stycznosc osobista z jego uzytkownikami (o forach nie wspomne). I w tym momencie cena takiego produktu mnie _zupelnie_ nie obchodzi... Rowniez pozdrawiam.

Odpowiedz

9. ~JAREKT
0

2008-03-04 09:21:51

Planet nie zartuj. Touch jest naprawde mocno przeceniony - glownie dlatego, ze w ameryce konkuruje z iPhonem (koszt iPhona lacznie z obowiazkowym abo to 1950 USD). Cena jak za tak prosty sprzet jest absurdalna i nie uzasadniona ani specyfikacja ani konstrukcja (vide cena Toshiby G900). Pozdrawiam

Odpowiedz

8. PLANET
0

2008-03-04 08:30:10

lazaj: Touch albo inne middle classy nie sa juz az tak drogie... nie mowiac o low-endzie, ktory jednak tak naprawde prawie nie istnieje w przypadku HTC ;)

Odpowiedz

7. ~twardy
0

2008-03-04 06:55:10

brakuje mi tu n82 której stałem sie szczęśliwym posiadaczem.

Odpowiedz

6. ~lazaj
0

2008-03-03 22:52:21

HTC wymiata, tyle ze w Polsce marka jest malo popularna (glownie ze wzgledu na cene)

Odpowiedz

5. ~Kazek
0

2008-03-03 22:50:27

SE W910i THE BEST !!!

Odpowiedz

4. ~6228ZABA
0

2008-03-03 21:57:23

mi tu brakuje nokii 6288

Odpowiedz

3. kwistas
0

2008-03-03 21:50:00

SE i tak wymiata. ;) (były użytkownik nokii)

Odpowiedz