DAJ CYNK

Szwedzki operator Rebtel debiutuje w Polsce, Wrocław jako pierwszy

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13272

Na polski rynek chce wejść nowy gracz. Szwedzki Rebtel postanowił zacząć od Wrocławia. Planuje przyciągnąć w ten sposób pierwszych 10 tysięcy klientów.Na polski rynek chce wejść nowy gracz. Szwedzki Rebtel postanowił zacząć od Wrocławia. Planuje przyciągnąć w ten sposób pierwszych 10 tysięcy klientów.

W mieście działa już pięciuset "ambasadorów" firmy. Rebtel zachwala, że jego usług nie można zwyczajnie kupić, trzeba otrzymać zaproszenie od jednego z owych "ambasadorów". Szwedzi chcą skusić do siebie 10 tysięcy wrocławian.

Przedstawiciele firmy kuszą pakietem zawierającym 1 GB danych, darmowe wiadomości SMS (w sieci Rebtel), darmowe rozmowy bez limitu (również tylko w sieci) oraz połączenia za granicę (1 wybrany kraj) za 0 zł. Na czym Rebtel chce zarabiać? Na dodatkowych pakietach danych oraz na minutach do innych sieci. Za 1 GB przyjdzie zapłacić 7 zł, za 5 GB - 15 zł, za 20 GB - 25 zł, a za 50 GB - 35 zł. Rozmowy i wiadomości do Polski to 16gr za min brutto i SMS 5gr brutto. Nowy gracz będzie działał na nadajnikach sieci Plus.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: rebtel, wyborcza, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu