DAJ CYNK

Szwedzki operator Rebtel debiutuje w Polsce, Wrocław jako pierwszy

06.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12844

Ważne 5

10

Na polski rynek chce wejść nowy gracz. Szwedzki Rebtel postanowił zacząć od Wrocławia. Planuje przyciągnąć w ten sposób pierwszych 10 tysięcy klientów.



Na polski rynek chce wejść nowy gracz. Szwedzki Rebtel postanowił zacząć od Wrocławia. Planuje przyciągnąć w ten sposób pierwszych 10 tysięcy klientów.

W mieście działa już pięciuset "ambasadorów" firmy. Rebtel zachwala, że jego usług nie można zwyczajnie kupić, trzeba otrzymać zaproszenie od jednego z owych "ambasadorów". Szwedzi chcą skusić do siebie 10 tysięcy wrocławian.

Przedstawiciele firmy kuszą pakietem zawierającym 1 GB danych, darmowe wiadomości SMS (w sieci Rebtel), darmowe rozmowy bez limitu (również tylko w sieci) oraz połączenia za granicę (1 wybrany kraj) za 0 zł. Na czym Rebtel chce zarabiać? Na dodatkowych pakietach danych oraz na minutach do innych sieci. Za 1 GB przyjdzie zapłacić 7 zł, za 5 GB - 15 zł, za 20 GB - 25 zł, a za 50 GB - 35 zł. Rozmowy i wiadomości do Polski to 16gr za min brutto i SMS 5gr brutto. Nowy gracz będzie działał na nadajnikach sieci Plus.

Źródło tekstu: rebtel, wyborcza, wł

Komentarze
Zaloguj się
68. ~Magic
0

2018-07-03 18:16:40

Ja używam, pytaj:)

Odpowiedz

67. ~Marcin
0

2018-07-01 00:28:09

Ciekawe kiedy przetłumaczą regulamin na polski? Czy w ogóle tak można, że regulamin, na który użytkownik się zgadza przenosząc kartę SIM (dostępny na stronie WWW) jest w języku angielskim? A jak ktoś nie zna? Lub nie wszystko zrozumie?W regulaminie jest informacja, że nielimitowane rozmowy to tak naprawdę 10000 minut i 10000 SMS-ów miesięcznie. Zastrzegają sobie możliwość natychmiastowej zmiany stawek, które użytkownik akceptuje wykonując połączenie po tym jak stawka została zmieniona. Ale nic nie napisali jak będą powiadamiać o tych zmianach stawek. Info na stronie? SMS do użytkownika? Zmiana w regulaminie, którego nikt nie czyta?W regulaminie jest info, że MMS-y są niedostępne a w FAQ, że "Usługa MMS jest zawarta w pakiecie mobilnym i jest bezpłatna. Nie korzysta z Twojego pakietu danych. " Bardziej wierzę regulaminowi i tym fajniej by było gdyby go przetłumaczyli i dokładnie sprawdzili czy wszystko się zgadza. Niech da znać ktoś kto już tego używa jak jest w praktyce!

Odpowiedz

66. ~Magic
0

2018-06-30 21:55:39

... A kartę z revolut możecie mieć prepaid za darmo... I nikt was nie "oszuka"

Odpowiedz

65. ~Magic
0

2018-06-30 21:54:26

Powiem Jeszce ciekawostkę techniczną, aplikacja moze być zainstalowana na kilku telefonach i z tych kilku telefonów można dzwonić przez voip w tym samym czasie za free oczywiście (do pl). Do tego free przez sim i aplikacje do USA na komórki i stacjonarki.... Szok, tylko że wy polaczki tego nie zrozumiecie i dalej abonamenty w cholere bedziecie płacić A rebtel będziecie traktowac jako oszustów wyludzajacych dane karty....

Odpowiedz

64. ~Magic
0

2018-06-30 21:50:04

A w czym widzisz problem? Sądzisz że Cię okradna.. Serio? Załóż revolut i będziesz miał kilka wirtualnych kart jeśli tak się boisz..Chca dane karty żebyś mógł z niej później kupić abo na wybrane kraje albo żebyś kupił dane..

Odpowiedz

63. ~Bryle_007
0

2018-06-30 15:06:39

Też dostałem kod, ale może ktoś mi podpowiedzieć i oznajmić dlaczego przy zamówieniu karty, przeniesieniu numeru trzeba im podawać nr karty kredytowej i kod CVV... ????/

Odpowiedz

62. ~Magic
1

2018-06-29 19:15:23

Od dziś testuje kartę sim i spisuje się super.Rozmowy i smsy są do wszystkich sieci A nie tylkoDo rebtel i nie przez aplikacje tylko normalnie.Do tego widzę że póki co mam cały czas statyczny adres ipCzego nie oferują inni plus jest zawieszenie rozmowyOraz rozmowy konfrencyjne.Także nie piszcie głupot...Pytanie tylko ile czasu utrzyma się w Polsce

Odpowiedz

0

2018-06-20 18:45:05

Dziś w okolicach 17 dostałem kod zaproszeniowy,dokumenty wypełnione. Teraz czekam tylko na kuriera i czas na testowanie usług. Pozdrawiam.

Odpowiedz

60. ~analfabeta
0

2018-06-13 10:23:36

DO AUTORA:Cyt. "... Rozmowy i wiadomości do polski ...""polski" powinno być napisane z dużej litery -> "Polski"(dopełniacz kogo? czego?)W tym przypadku to nie jest przymiotnik.

Odpowiedz

59. ~
0

2018-06-09 22:20:30

Biorąc pod uwagę że 10% populacji wrocławia to ukraincy idealnie "trafili".

Odpowiedz

58. ~Nju abonament
0

2018-06-08 17:03:15

Jeśli do wszystkich sieci w Polsce to gra warta świeczki. Podpinamy kartę kredytową wirtualną żebym to ja decydował o wydatkach a nie oni i gitara.

Odpowiedz

57. ~
0

2018-06-08 13:21:13

jednak nielimitowane rozmowy i smsy są do wszystkich sieci w Polsce :) nie tylko do rebtel.pl :). Działa już nawet infolinia rebtel.pl :) od poniedziałku do piątku od 9 do 17tej :)

Odpowiedz

56. ~Chans Klosz
0

2018-06-07 21:11:26

jaka ważność wykupionych pakietów gigabajtów? 30 dni, czy do wyczerpania?

Odpowiedz

55. ~Nju abonament
0

2018-06-07 20:24:47

@54 ale mam darmowe rozmowy wiadomości, przesyłam pliki oraz wideorozmwy z całym światem. Tak jak w rabtel

Odpowiedz

54. ~
0

2018-06-07 20:05:32

czy whats app dzwoni na numery komórkowe (gdy nr ten nie ma internetu) danego kraju UE za 16gr/min brutto, sms 5gr/szt czy np no limit danego kraju za 20zł na 30 dni a 56 krajów no limit na 30 dni za 45zł?

Odpowiedz