DAJ CYNK

[Aktualizacja] Rebtel wkracza do kolejnych polskich miast

11.10.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3519

Ważne 1

1

Szwedzki Rebtel już nie jest operatorem tylko dla wrocławian. Teraz jego usługi będą dostępne w całej Polsce, natomiast sieć ambasadorów rozszerzy się na Poznań, Gdańsk, Kraków oraz Łódź.

Szwedzi weszli do Polski w czerwcu, wtedy jednak ogłosili, że będą dostępni tylko we Wrocławiu, tylko poprzez swoich "ambasadorów" i maksymalnie dla 10 tysięcy klientów. Ten plan jak widać uległ zmianie. Teraz firma dalej poszukuje swoich przedstawicieli (właśnie w nowych miastach), ale i zwykli użytkownicy mogą się zgłosić po kartę SIM. Co ważne, operator rozszerzył swoje usługi na całą Polskę.

Rebtel zachęca darmowym pakietem rozmów i SMS-ów oraz 1 GB Internetu. Oczywiście dodatkowe pakiety danych można dokupić. Ceny są następujące:

  • 1 GB za 7 PLN
  • 5 GB za 15 PLN
  • 10 GB za 20 PLN
  • 20 GB za 25 PLN
  • 50 GB za 35 PLN

Nie dotyczą one roamingu, tam obowiązuje osobny cennik (np. 250 MB na terenie UE kosztuje 7 zł). Rebtel ma również własne stawki za połączenia i wiadomości za granicą, zapłacimy również za odebranie połączenia. W pakiecie niedostępne są również MMS-y.

Aktualizacja: Poprawiliśmy treść, ponieważ usługi sieci zostały rozszerzone na całą Polskę, natomiast w podanych czterech miastach marka planuje budować sieć ambasadorów i chce skupić się tam na dodatkowych działaniach dla ambasadorów.

Źródło tekstu: Rebtel, wł

Tagi: rebtel
Komentarze
Zaloguj się
12. ~gość
0

2018-10-12 02:29:59 host: public-(...)rtel.pl

Zwykła szmira niczym Vectone. Chyba musiałbym się z wackiem na rozum zamienić żeby im dane karty płatniczej dodać. Oby jak najszybciej podzielili los Vectonów, Lebary itp. dziadostwa.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-12 11:46:21 host: 89-66-1(...)ello.pl

A dlaczego ci to przeszkadza że istnieje? Podpiąłem wirtualnego revoluta którego aktywuję tylko jak płacę więc nie da rady nic bez mojej wiedzy pobrać z karty.

11. ~gość
0

2018-10-11 17:39:02 host: 83.218.(...)103.174

no limit a jednak limit 10 000 minut, 10 000 smsów/mmsów i 1GB internetu. ale i tak oferta dobra. Darmowa wszak TYLKO dla pierwszych 10 000 osób.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-11 17:40:46 host: 83.218.(...)103.174

zapomniałem podać że naliczanie jest MINUTOWE a NIE sekundowe. Ma to znaczenie w rozmowach np międzynarodowych gdzie minuta do UE to koszt 16gr/min, sms 5 gr/szt

2. ~gość
0

2018-10-11 17:43:31 host: 83.218.(...)103.174

trzeba mieć podpiętą kartę bankomatową (debetowa/kredytowa/wirtualna (tzw prepaid)) by dostać kartę sim rebtela - na karcie MUSI być minimum 1zł na koncie i karta MUSI być aktywna.

3. ~gość
0

2018-10-11 20:12:25 host: public-(...)rtel.pl

Gdzie źródło informacji, że darmowe tylko dla pierwszych 10 000 osób?

10. ~gość
0

2018-10-11 15:54:47 host: 79.184.(...)ange.pl

Szwedzka firma? To powinna nazywać się Allah-Mobile.

Odpowiedz

9. ~gość
-1

2018-10-11 15:52:44 host: 79.184.(...)ange.pl

Logo jest do góry nogami. Poprawcie to.

Odpowiedz

8. ~gość
0

2018-10-11 14:18:42 host: public-(...)rtel.pl

czy ja dobrze widzę - no limit za 0 zł ? idealne do mojego dualsima :)

Odpowiedz

7. ~gość
0

2018-10-11 13:27:06 host: 165.225(...)6

Zachęca darmowymi usługami, ale też oferuje niezbyt atrakcyjne opcje zwiększenia dostępnego transferu. Niemniej jednak zamóiłem starter, szkoda tylko że numeru nie można wybrać.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-11 14:14:45 host: user-18(...)rnet.pl

Ceny no limitu są normalne. Nie odstają od rynku. Ceny internetu dodatkowego są takie by zbilansować ten "darmowy" no limit.

6. ~gość
0

2018-10-10 17:57:36 host: 77.111.(...)247.247

ktoś wspominał o karcie - ale jest tam inny dziwaczny punkt - jeśli w miesiącu nie wykona się połączenia, to traci się darmowe połaczenia/internet

Odpowiedz

-1

2018-10-10 09:36:27

a warszawa to co niby??

Odpowiedz

1. eve_111
0

2018-10-10 15:46:29

a warszawa to jakieś centrum wszechświata? :P

2. ~gość
0

2018-10-11 00:42:39 host: 77.111.(...)247.198

o ile wiem to teraz można z każdego miasta zamówić kartę lub przenieść numer

4. ~gość
0

2018-10-10 08:08:29 host: user-5-(...)rnet.pl

Za darmo teraz, ale patrząc na ceny dodatkowy pakietów internetu tanio nie jest. Więc jak się skończy okres promocji i trzeba będzie płacić za pakiet podstawowy to jaki będzie jego koszt? Podpięcie karty płatniczej firmie ze Szwecji, gdzie musiano ucinać ręce złodziejom bo nie mogli sobie dać z nimi rady, skąd przylazło kiedyś złodziejskie Tele2, skąd Ikea musiała uciekać bo podatki doprowadziłby ją do likwidacji. I jeszcze ten bałagan jaki rząd socjalistyczny zafundował narodowi z imigrantami to już za wiele, żeby patrzeć na to poważnie. Raczej należy się obawiać. Karty bankomatowej i jej numeru należy strzec jak gotówki. A tu jakiś nieznany krzaczek przyjeżdża, i to ze Szwecji, i za trochę darmochy od razu startuje do kart. Tylko naiwny na to pójdzie!

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-10 09:06:42 host: ip-5-17(...)lsat.pl

Zapomniałeś dodać, że potop szwedzki był straszny i okradli Polskę, Swen był krwawym władcą, wikingowie byli okrutni, zimno tam jest i to nie są katolicy :D :D :D Lem miał jednak rację co do relacji dostępu do internetu i IQ klepiących bezmyślnie w klawiaturę.

2. ~gość
0

2018-10-10 15:13:25 host: user-5-(...)rnet.pl

@ 1. ~gość : dobre! proszę o jeszcze!

3. ~gość
0

2018-10-10 15:23:42 host: user-5-(...)rnet.pl

@1. ~gość: tylko gdybyś chodził do sądu i bronił się przed szwindlami Tele2 i obejrzał swego czasu kilka programów w TV na temat tej firmy, to może byś trochę inaczej ukierunkował swoją twórczość literacką. A jeśli połasisz się na to promo to życzę wysokiego IQ. Bardzo się przyda.

4. ~gość
0

2018-10-11 13:08:52 host: 89-71-1(...)ello.pl

Do sądu chodzę codziennie, bo tam pracuję orzekając. O moje IQ się nie martw. W sumie i Twoje też się nie martwię, bo niżej już chyba spaść nie może. Nie dość, że bzdury wypisujesz, to jeszcze usiłujesz się nieudolnie odgryzać. Niestety za nisko latasz. Żyj dalej w sowim świecie - byle z dala ode mnie.

3. ~gość
0

2018-10-10 07:50:34 host: 188.146(...)bile.pl

Na jakiej sieci to działa?

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-11 14:15:46 host: user-18(...)rnet.pl

PLUS.

2. ~gość
0

2018-10-10 02:35:02 host: user-5-(...)rnet.pl

Od tego odwróconego logo robi mi się niedobrze. Kto to wymyślił ??

Odpowiedz