DAJ CYNK

[Aktualizacja] Rebtel wkracza do kolejnych polskich miast

11.10.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6639

Ważne 1

1

Szwedzki Rebtel już nie jest operatorem tylko dla wrocławian. Teraz jego usługi będą dostępne w całej Polsce, natomiast sieć ambasadorów rozszerzy się na Poznań, Gdańsk, Kraków oraz Łódź.

Szwedzi weszli do Polski w czerwcu, wtedy jednak ogłosili, że będą dostępni tylko we Wrocławiu, tylko poprzez swoich "ambasadorów" i maksymalnie dla 10 tysięcy klientów. Ten plan jak widać uległ zmianie. Teraz firma dalej poszukuje swoich przedstawicieli (właśnie w nowych miastach), ale i zwykli użytkownicy mogą się zgłosić po kartę SIM. Co ważne, operator rozszerzył swoje usługi na całą Polskę.

Rebtel zachęca darmowym pakietem rozmów i SMS-ów oraz 1 GB Internetu. Oczywiście dodatkowe pakiety danych można dokupić. Ceny są następujące:

  • 1 GB za 7 PLN
  • 5 GB za 15 PLN
  • 10 GB za 20 PLN
  • 20 GB za 25 PLN
  • 50 GB za 35 PLN

Nie dotyczą one roamingu, tam obowiązuje osobny cennik (np. 250 MB na terenie UE kosztuje 7 zł). Rebtel ma również własne stawki za połączenia i wiadomości za granicą, zapłacimy również za odebranie połączenia. W pakiecie niedostępne są również MMS-y.

Aktualizacja: Poprawiliśmy treść, ponieważ usługi sieci zostały rozszerzone na całą Polskę, natomiast w podanych czterech miastach marka planuje budować sieć ambasadorów i chce skupić się tam na dodatkowych działaniach dla ambasadorów.

Źródło tekstu: Rebtel, wł

Tagi: rebtel
Komentarze
Zaloguj się