DAJ CYNK

Poseł Robert Majka twierdzi, że 5G to zaplanowane ludobójstwo. Źródło tych informacji przeraża

orson_dzi

Wydarzenia

5G to ludobójstwo zaplanowane na Polakach - czytamy w interpelacji do premiera niedawno wybranego posła Roberta Majki.

Poseł alarmuje premiera

Robert Majka jest posłem dopiero od listopada 2018 roku, a już nie pierwszy raz błyszczy tematyką składanej interpelacji. Ostrzegał już m.in. o zagrożeniu ekonomicznym Polski ze strony Żydów, ze względu na wprowadzenie amerykańskiej poprawki ustawy S. 447. Pomimo tego, że nie jest ona żadną podstawą do roszczeń z ich strony. Inna interpelacja dotyczyła handlu polskimi dziećmi. Jej treść opierała się na informacjach Pawła Bednarza z Fundacji Dobrego Pasterza. Robert Majka, zanim został posłem współpracował z hrabią Janem Zbigniewem Potockim, tytułującym się jedynym legalnym prezydentem Polski.

Zobacz: Pierwsza operacja chirurgiczna przy użyciu sieci 5G

W sprawie 5G poseł pyta premiera Morawieckiego, czy bierze na siebie odpowiedzialność za umożliwienie stosowania technologii sieci 5G i biologiczne konsekwencje jej użycia. Wśród nich wymienia wzrost zachorowania na alzheimera, nowotwory oraz bezpłodność. Robert Majka alarmuje również, że technologia 5G może zostać użyta do tłumienia niepokojów społecznych

Zobacz: Przeglądamy i obalamy teorie przeciwników sieci 5G

Poseł, jak sam twierdzi, poczuwa się do obowiązku zajmowania się poważnymi tematami. Powaga posła jest jednak wątpliwa, jeśli spojrzymy na źródło jego informacji na temat sieci 5G.

"Sygnalistka mind control" źródłem informacji

Jako jedno ze źródeł swoich informacji poseł Majka w rozmowie z Rzeczpospolitą wymienia Ewę Pawelę. Osobę, która jest przedstawiana jako sygnalistka mind control lub kontroli umysłu. To niekwestionowana gwiazda internetowej Niezależnej Telewizji (NTV). Jest ekspertką w dziedzinie używania broni mikrofalowej w Polsce lub zdalnie sterowanych samobójstw. Jej ostatnim przebojem jest teza, oparta na wiarygodnych przesłankach, że morderca prezydenta Gdańska został zdalnie zaprogramowany i już od dziecka był szkolony do popełniania zabójstw. W tym samym materiale pojawia się też informacja, że osoby słyszące głosy w głowie nie są chore psychicznie, np. na schizofrenię, a jest to pierwsza oznaka zdalnej kontroli umysłu. Dodatkowo, tematem rozszczepiania osobowości mieli zajmować się naziści podczas II Wojny Światowej. Wytrzymałem tylko 15 minut z ponad godzinnego materiału na ten temat. To nie są treści dla osób nerwowych. Filmy z tą teorią mają już po kilkaset(!) tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube.

NTV jest też znana m.in. z promowania spraw tzw.targetów, czyli osób, nad którymi znęcają się rzekomi stalkerzy. W jaki sposób? Np. poprzez atakowanie wiązkami elektrycznymi przez ściany.

Zobacz: Byliśmy na proteście przeciwko 5G. Protestujących nie trzeba się bać - wystarczy dać im mówić

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł

Źródło tekstu: Rzeczpospolita; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu