DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange przekaże tysiąc modemów LTE uczniom w potrzebie

Anna Rymsza

Wydarzenia

Orange przekaże modemy LTE uczniom

Twoje gigabajty mają moc! Orange zachęca do udziału w akcji na rzecz uczniów z utrudnionym dostępem do internetu w domu. Operator chce podarować modemy LTE tysiącowi rodzin, by dzieci mogły uczyć się zdalnie.

Orange zamierza współpracować ze szkołami. Za ich pośrednictwem przekaże tysiąc modemów LTE rodzinom, które najbardziej ich potrzebują. To kolejny krok w kierunku zapewnienia dzieciom z różnych środowisk równego dostępu do edukacji w czasie, gdy szkoły są zamknięte. 

Klienci Orange Flex mogą wspierać uczniów

Akcja kierowana jest do korbzystających z oferty Orange Flex. Mogą oni wesprzeć uczniów, przekazując swoje niewykorzystane gigabajty. Każde 10 GB od klienta Orange Flex to jeden modem LTE dla ucznia.

Gdy klienci przekażą 5 tys. niewykorzystanych GB ze swoich pakietów danych, Orange dołoży drugie tyle, by do uczniów trafił tysiąc modemów LTE. Do każdego modemu dołączona będzie karta SIM Orange Flex, z której korzystać mogą wszyscy członkowie rodziny. Z kodem EDUFLEX koszt pakietu to złotówka miesięcznie przez dwa miesiące, po tym czasie można z niej zrezygnować bez dalszych zobowiązań.

Zobacz: 200 GB Internetu na naukę od Orange
Zobacz: Orange Flex: dla obecnych klientów też jest pakiet 200 GB na naukę. I to za darmo

Akcja trwa od 28 kwietnia do 5 maja. By upewnić się, że modemy trafią do najbardziej potrzebujących, Orange przekaże je do szkół. Tam najlepiej znane są potrzeby lokalnych społeczności. Placówki zainteresowane otrzymaniem modemu dla potrzebujących uczniów muszą skontaktować się z operatorem mailowo, pisząc na adres eduflex@orange.com. W wiadomości trzeba zawrzeć dane kontaktowe, zapotrzebowanie i krótkie uzasadnienie.

Aktualizacja: udało się!

Akcja miała potrwać do pierwszych dni maja, ale raczej nie będzie to konieczne. Klienci Orange Flex przekazali wymagane 5 tys. niewykorzystanych GB uczniom w ciągu pierwszej doby.

5000 GB Orange Flex

Orange dziękuje klientom za pomoc w aplikacji. Od czwartku rusza przydzielanie modemów LTE szkołom.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu