DAJ CYNK

Orange Free na kartę w ofercie Zetafon

02.09.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8990

Ważne 0

0

Od 2. września dla abonentów oferty Orange Free na kartę udostępniona została oferta Zetafon standard oraz Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem na zasadach identycznych, jak w pozostałych taryfach Orange na kartę.

Od 2. września dla abonentów oferty Orange Free na kartę udostępniona została oferta Zetafon standard oraz Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem na zasadach identycznych, jak w pozostałych taryfach Orange na kartę.

Oznacza to, że od dziś możliwe jest zawarcie umowy w ramach oferty Zetafon przez abonentów taryfy Orange Free na kartę oraz zmiana taryfy na Orange Free na kartę przez abonentów korzystających z promocji Zetafon posiadających inną taryfę.

Orange Free na kartę umożliwia tanie korzystanie z Internetu dzięki dużym bonusom internetowym po doładowaniach konta, jednocześnie oferując standardową cenę za minutę połączenia w wysokości 29 gr oraz SMS-y po 20gr. Z racji internetowego charakteru taryfy, dotychczasowy cennik Zetafona został uzupełniony o modem ZTE MF192 (wchodzi do oferty 5. września).

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Zetafon obowiązujący od 5. września (plik .pdf; 77 kB).

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu