DAJ CYNK

Orange Free na kartę w ofercie Zetafon

02.09.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8649

Ważne 0

0

Od 2. września dla abonentów oferty Orange Free na kartę udostępniona została oferta Zetafon standard oraz Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem na zasadach identycznych, jak w pozostałych taryfach Orange na kartę.

Od 2. września dla abonentów oferty Orange Free na kartę udostępniona została oferta Zetafon standard oraz Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem na zasadach identycznych, jak w pozostałych taryfach Orange na kartę.

Oznacza to, że od dziś możliwe jest zawarcie umowy w ramach oferty Zetafon przez abonentów taryfy Orange Free na kartę oraz zmiana taryfy na Orange Free na kartę przez abonentów korzystających z promocji Zetafon posiadających inną taryfę.

Orange Free na kartę umożliwia tanie korzystanie z Internetu dzięki dużym bonusom internetowym po doładowaniach konta, jednocześnie oferując standardową cenę za minutę połączenia w wysokości 29 gr oraz SMS-y po 20gr. Z racji internetowego charakteru taryfy, dotychczasowy cennik Zetafona został uzupełniony o modem ZTE MF192 (wchodzi do oferty 5. września).

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Zetafon obowiązujący od 5. września (plik .pdf; 77 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
53. ~Zenek
0

2011-09-04 22:01:14

Podsumowując, nie ma dobrych operatorów telefonii mobilnej. Są tylko źli i jeszcze gorsi. ;)

Odpowiedz

52. Spamer ;)
-1

2011-09-04 16:45:39

@51: Mi wychodzą inne wnioski, twoja teoria przeczy sama sobie.

Odpowiedz

51. toms
1

2011-09-04 16:20:42

Plus GSM- najlepszy internet mobilny, U- Mobile- najwyższa jakość połączeń głosowych, Orange- najtańszy dostęp do internetu, Play - najniższe koszty użytkowania. To moje obserwacje i wnioski, po latach prób i poszukiwań,

Odpowiedz

50. ~
2

2011-09-04 15:18:38

@48, to źle ci wyskakuje. startery cały czas są dostępne. U mnie każdego operatora mam bardzo dobry zasięg ;) ale tmobile ma najwyższą jakość połączeń.

Odpowiedz

49. ~
1

2011-09-04 14:58:20

Krótki koment NARESZCIE

Odpowiedz

48. Spamer ;)
-1

2011-09-04 14:40:16

#39: Mi wyskakuje normalna strona w FF i nie ma nic o starterach ani numerów. Najlepszy zasięg to ma T-Mobile tak się składa.

Odpowiedz

47. ~
1

2011-09-04 14:10:51

kup sobie strtery za 5 zl i zobaczysz co ma lepszy zasieg

Odpowiedz

46. ~
0

2011-09-04 13:28:54

A w woj. kuj.-pom. Orange jaki ma zasięg? Bo planuję się tam przeprowadzić i mam do wyboru POnK (Play Online na Kartę, dokładniej (Nowy) Play Online na Kartę (All Inclusive)) i OFnK (Orange Free na Kartę) i nie wiem co wybrać.

Odpowiedz

45. ~Nati
1

2011-09-04 12:27:57

ale sumujac to ORANGEpod wzgledem ilosci BTS nie sa na 1 miejscu, mimo to za 45 zl 6 gb na 6 miesiecy to gdzie mozna miec lepsza oferte?

Odpowiedz

44. ~Twain
1

2011-09-04 12:17:21

A kto powiedział, że nie podróżuję po Polsce ? Tak się składa że 2 razy w tygodniu pokonuję 400 km w tą i z powrotem i zasięg jest wzorowy... Dokładnia jak Faza napisał, to że w Zach pomorskim masz słaby zasięg nie oznacza, że w całej Polsce tak jest.

Odpowiedz

43. ~Zenek
0

2011-09-04 11:31:43

@40: Ale strzeliłeś...jak kulą w płot. ;) Orange i zasięg??? Być może w niektórych lokalizacjach tak jest, ale nie w Zach.-Pom. Nie wspominając o tym, że O. jako jedyny operator stosuje kompresję grafiki bez zgody użytkownika, i której nie można w prosty sposób wyłączyć.

Odpowiedz

2011-09-04 10:54:45

To ze w waszej lokalizacji dany operator najlepiej dziala nie znaczy ze ma najlepszy zasieg. W innym miejscu liderem zasiegi predkosci jakosci bedzie zupelnie inny operator.

Odpowiedz