DAJ CYNK

Brat Pablo Escobara zrobił własny zginany telefon i zamierza zniszczyć Apple

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8237

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych środków. I takich samych bohaterów. Od tyranii drożyzny i złowrogiego Apple'a wyzwoli nas Roberto Escobar, brat Pablo Escobara.

Roberto Escobar to postać nietuzinkowa i nie chodzi tu tylko o to, że jest bratem znanego barona narkotykowego. Wspomnijmy tylko, że w obecnym roku poza zginanym telefonem zaprezentował również własny miotacz ognia. Tym razem do kompletu proponuje własny telefon, który będzie naprawdę tani - zaledwie 349 dolarów. To o wiele mniej niż za zginany telefon życzą sobie Samsung czy Motorola (odpowiednio: Galaxy Fold i Motorola Razr).

Escobar Fold 1 pracuje na bazie Androida 9 Pie i ma ośmiordzeniowego Snapdragona 8150, wyświetlacz o przekątnej 7,8 cala oraz akumulator o pojemności 4000 mAh. Model ma 6 lub 8 GB RAM oraz 128 lub 512 GB pamięci wbudowanej. Do kompletu dostaniemy aparat główny 16 Mpix i przedni 20 Mpix. Wersja 6/128 kosztuje 349 dolarów, natomiast 8/512 - 499 dolarów. Sprzedaż odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony Escobar Inc. W cenie jest darmowa wysyłka do Polski.

Przedsiębiorca zapewnia również, ze jego firma nie współpracuje z rządami państw tak jak np. Samsung czy Apple.

Escobar przy okazji wypowiedział wojnę Apple. Uważa on, że Apple wzbogacił się na krzywdzie ludzi, bezprawnie używa patentów oraz sprzedaje bezwartościowe telefony. Już szóstego stycznia Escobar pozwie Apple i zmusi ich do oddania pieniędzy oraz patentów ludziom.

Przy okazji, oficjalna reklama Escobar Fold 1 wygląda tak:

 Galaxy Fold 2 zadebiutuje w lutym i będzie kosztował tylko milion
Motorola RAZR od środka. Tak wyglądają mechanizmy składające ekran

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: digitaltrends, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu