DAJ CYNK

W Play Now można obejrzeć hity filmowe SPI International

08.08.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 3839

Ważne 1

0

Do oferty Play Now trafiło 50 filmów z katalogu SPI International. To efekt umowy zawartej między Kino Polska TV SA (SPI International jest większościowym udziałowcem), a P4, operatorem sieci komórkowej Play. Filmy są dostępne w modelu transakcyjnym VOD.

Wśród udostępnionych filmów znalazły się miedzy innymi takie hity, jak „Spragnieni życia” (od 1 sierpnia film jest dostępny w prezencie dla wszystkich abonentów Play Now), „Czarny motyl” (Antonio Banderas, Jonathan Rhys Meyers), „Szef” (Dustin Hoffman, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson), „Magik z Nowego Jorku” (Adam Sandler, Steve Buscemi), „Pierwszy strzał” (Bruce Willis), „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” (Sarah Jessica Parker) i „Joker” (Jason Statham, Sofía Vergara).

Zobacz: Play obniża ceny pakietu kanałów HBO z HBO GO
Zobacz: Play: Nieprawidłowa ważność konta w ofertach na kartę
Zobacz: PLAY NOW rozszerza ofertę o kanały NBCUniversal – SCI FI, 13 Ulicę i E! Entertainment Television

Play Now to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie www.playnow.pl, dekoderze PLAY NOW TV BOX oraz na innych urządzeniach z systemem Android TV.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się