DAJ CYNK

Play obniża ceny pakietu kanałów HBO z HBO GO

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15032

PLAY obniża ceny pakietu kanałów HBO z HBO GO w PLAY NOW i PLAY NOW TV z 25 zł na 20 zł miesięcznie. Teraz klienci PLAY, nawet podróżując po Europie, będą mogli oglądać ulubione produkcje HBO taniej i bez utraty danych.

Osoby, które już korzystają w Play z pakietu obejmującego kanały HBO i HBO GO, od kolejnego cyklu billingowego zapłacą za niego taniej, czyli 20 zł. Nowi użytkownicy mogą go włączyć w aplikacji mobilnej PLAY NOW, na playnow.pl lub poprzez TV BOX i wypróbować bez opłat przez: 30 dni w przypadku użytkowników PLAY NOW, aż 90 dni  – jeśli podpisali umowę w ofercie PLAY NOW TV z TV BOX.

Zobacz: HBO Max zmierza na rynek. Czy zagrozi pozycji Netflixa?
Zobacz: HBO Go za darmo dzięki PayPalowi. Kod działa na nowych i już istniejących kontach

Po okresie bezpłatnym każdy klient może zrezygnować z usługi lub nadal z niej korzystać w obniżonej cenie 20 zł. Cena obejmuje zarówno dostęp do treści HBO w PLAY NOW, jak i możliwość oglądania ich w aplikacji HBO GO.

W przypadku PLAY NOW dodatkową wartością jest nielimitowana transmisja danych, ponieważ podczas GB zużyte w ramach tej aplikacji nie pomniejszają pakietu GB klienta. Z oferty można skorzystać nie tylko na terenie Polski, ale także w trakcie podróży po Europejskim Obszarze Gospodarczym.

Zobacz: Nowy abonament w Plusie z dodatkowym Tidalem, HBO GO lub Ligą Mistrzów
Zobacz: HBO, HBO GO, Cinemax i FilmBox za 0 złotych w nc+

Dzięki ofercie HBO w Play wszyscy fani rozrywki będą mogli taniej oglądać hity filmowe prosto z kina („Venom”, „Holmes i Watson”), kultowe seriale („Wielkie kłamstewka”, „Czarnobyl”, „Opowieść Podręcznej”) oraz produkcje dla dzieci („Hotel Transylwania 3”„Młodzi Tytani. Akcja!”, „Krzysiu, gdzie jesteś?”), gdzie chcą i kiedy chcą, w zależności od potrzeb na różnych urządzeniach mobilnych (telewizor, laptop, tablet czy smartfon). Wszystko to bez obaw o zużycie pakietu GB.

Źródło zdjęć: Blog Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu