DAJ CYNK

W Play Now i Play Now TV obejrzycie kanały TVN24 i TVN24 BiS

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6351

TVN24 i TVN24 BiS w Play Now i Play Now TV

Fioletowy operator rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych dla użytkowników Play Now i Play Now TV o pakiet NEWS z kanałami TVN24, TVN14 BiS, Euronews, Bloomberg i BBC World News.

Dostęp do najnowszych informacji jest dla wielu osób bardzo ważny, szczególnie w czasie trwającej obecnie pandemii. Programy informacyjne są jednym z głównych źródeł aktualnej wiedzy o wydarzeniach w Polsce i na świecie. Wychodząc naprzeciw swoim klientom, operator sieci Play podjął decyzję o rozszerzeniu swojej oferty o kanały informacyjne, w tym polskie. Dzięki temu do ofert Play Now i Play Now TV dołączył pakiet NEWS, a w nim stacje TVN24 i TVN24 BiS dostarczające najnowsze wiadomości przez całą dobę.

Zobacz: Play: Nowe pakiety minut do Indii, Bangladeszu i Nepalu
Zobacz: Play wprowadza ofertę Mix z naprawą wyświetlacza

TVN24 to pierwsza stacja informacyjna w Polsce, przez wiele osób uznawana także za najbardziej opiniotwórczą. Aktualizowane na bieżąco serwisy informują o najważniejszych wydarzeniach z całego świata przez całą dobę. TVN24 BiS posiada ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych tematyką międzynarodową. Uznani w branży dziennikarze i redaktorzy nieustannie relacjonują wydarzenia z całego świata, analizując ich wpływ na życie Polaków. W najnowszym pakiecie Play oferuje także dostęp do kanału Euronews, który prezentuje doniesienia polityczne, biznesowe i finansowe, skupiając się europejskiej perspektywie. W ofercie znajduje się także nadawany globalnie brytyjski kanał informacyjno-publicystyczny BBC World News oraz Bloomberg specjalizujący się w dostarczaniu informacji na temat rynków finansowych.

Pakiet News będzie dostępny w cenie 10 zł miesięcznie dla wszystkich klientów korzystających z oferty Play Now lub Play Now TV BOX. Klienci Play mogą włączyć nowy pakiet w dowolnym momencie, tak jak pozostałe pakiety Play Now. Rezygnacja także jest możliwa w każdej chwili. Pakiet można aktywować na TV BOX, w aplikacji mobilnej Play Now, na playnow.pl oraz w aplikacji Play24. Na dobry początek klienci Play Now i Play Now TV dostają bezpłatny dostęp do pakietu przez pierwszy miesiąc.

Usługa Play Now TV to platforma streamingowa dająca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych oraz setek filmów, seriali, programów i bajek na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Dostępny jest na wielu urządzeniach, w tym na dekoderze Play Now TV BOX, smartfonach, tabletach, laptopach, urządzeniach działających na systemie Android TV a także na www.playnow.pl. Platforma działa również przez Google Cast. Użytkownicy Play korzystają z usługi bez zużycia pakietów danych od Play. Pakiet podstawowy Play Now TV zawiera atrakcyjne kanały filmowe, popularno-naukowe, sportowe, dla dzieci oraz rozrywkowe (m.in. National Geographic, FOX, Disney Channel, History, Paramount Channel, Comedy Central, History, Eleven Sports 4). Użytkownicy mogą rozszerzyć podstawową wersję usługi o cztery dodatkowe pakiety tematyczne: SPORT, KIDS, EXTRA, HBO GO, a od teraz także NEWS.

Zobacz: TVP zamierza uruchomić jeszcze cztery kanały, w tym jeden 4K
Zobacz: CANAL+ zaprezentował telewizję całkowicie przez internet. Bez umowy, kabla i anteny

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu