DAJ CYNK

TVN Discovery Polska rozszerza swoją zagraniczną ofertę o treści VoD

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6743

Pakiet TVN International, dostępny za pośrednictwem serwisu Player.pl, rozszerzono o dostęp do treści TVN Discovery Polska w opcji VoD. Z oferty mogą korzystać mieszkańcy sześciu kolejnych państw: Danii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Irlandii oraz Szwecji, a z okazji 15. urodzin stacji ITVN usługę można wypróbować za darmo przez 15 dni.

TVN International to pakiet umożliwiający legalny i bezpośredni dostęp online do portfolio TVN Discovery Polska poza granicami naszego kraju. Dotychczas obejmował on dostęp do treści z trzech kanałów na żywo: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24. Teraz oferta została wzbogacona o bibliotekę VoD z programami i serialami TVN Discovery Polska. Widzowie za granicą będą mogli dzięki temu oglądać swoje ulubione programy i seriale w dowolnym momencie.

Na początku z międzynarodowej oferty TVN Discovery Polska mogli korzystać jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii. W kwietniu tego roku listę państw z dostępem do usługi poszerzono o 11 nowych terytoriów, a teraz do tej listy doszło 6 kolejnych państw: Dania, Finlandia, HiszpaniaHolandia, Irlandia i Szwecja. Łącznie z pakietu TVN International można korzystać w 18 krajach.

Zobacz: Kanały TVN dostępne za granicą. Na początek w Wielkiej Brytanii
Zobacz: TVN24 Go - startuje nowy serwis VoD z aktualnościami i publicystyką

- Potrzeby i oczekiwania widzów naszych kanałów zmieniają się dynamicznie. Taka musi być też oferta TVN International. Rozszerzenie jej o możliwość korzystania z opcji VoD było dla nas naturalnym kierunkiem. Już dziś użytkownicy mogą oglądać filmy, seriale i programy wybrane spośród naszych najlepszych produkcji, jednak wkrótce zamierzamy rozszerzyć bibliotekę także o produkcje zewnętrzne, zakupione specjalnie dla zagranicznej widowni.

- powiedział Tomasz Parfienowicz, dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji w TVN Discovery Polska

Na użytkowników pakietu TVN International czekają wyselekcjonowane produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka, w tym kolejne sezony najpopularniejszych programów TVN, takich jak „Pod powierzchnią”, „Pułapka”, „Top Model”, „Mam Talent!”, „Kuchenne rewolucje”, „Kuba Wojewódzki” i „Na Wspólnej” oraz nowy serial „39 i pół tygodnia”. Aby otrzymać dostęp do specjalnej oferty programowej, należy wykupić pakiet TVN International w serwisie OTT nadawcy – player.pl.

Zobacz: Netflix Originals - wrześniowa lista tytułów do obejrzenia tylko w amerykańskim serwisie VoD
Zobacz: Apple TV+ pojawi się w listopadzie. Czy zagrozi pozycji Netflixa?

- Niedawno rozszerzyliśmy dostęp do serwisu player.pl o 11 krajów, teraz – o kolejne 6. Zależy nam, aby sukcesywnie rozwijać usługę i poszerzać grono państw, w których jest ona dostępna. Pakiet TVN International obejmuje teraz nie tylko kanały na żywo, ale także bogatą bibliotekę treści na żądanie. Dzięki naszej platformie Polacy za granicą dostają dostęp do najlepszych filmów, seriali i programów rozrywkowych z rodziny TVN Discovery Polska w dowolnym miejscu i czasie.

- powiedział Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

Więcej informacji o pakiecie można znaleźć pod adresem www.player.pl/pakiet-tvn-international.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu