DAJ CYNK

Okno otwarte w Cyfrowym Polsacie - 5 kanałów dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 4694

CBeebies, Disney Junior, Nickelodeon, NickToons oraz Nick Jr. będzie można oglądać w tzw. "otwartym oknie" Cyfrowego Polsatu do 17 czerwca. To prezent operatora na Dzień Dziecka.

Otwarte okno w Cyfrowym Polsacie z kolejną niespodzianką, tym razem dla najmłodszych widzów. Operator zdecydował się udostępnić do swobodnego oglądania 5 kanałów dziecięcych - CBeebies, Disney Junior, Nickelodeon, NickToons oraz Nick Jr. W ramach prezentu na zbliżający się Dzień Dziecka, klienci nie mający w swojej ofercie wspomnianych stacji mogą je oglądać za darmo do 17 czerwca.

Zobacz: Wyniki Grupy Cyfrowy Polsat po 1Q2019: zysk netto wyższy o 25% od oczekiwań

Przeznaczony dla przedszkolaków CBeebies w dekorze znajdziemy na pozycji 94. Disney Junior adresowany jest do dzieci w wieku od 2 do 7 lat (pozycja na dekoderze: 88). Nickelodeon to już propozycja dla widzów w wieku od 4 do 15 lat (pozycja na dekoderze: 91). Na NickToons znajdziemy seriale oraz animacje dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat (pozycja na dekoderze: 171). Z kolei Nick Jr. (pozycja na dekoderze: 93) emituje interaktywne bajki edukacyjne.

Zobacz: IPTV w Cyfrowym Polsacie to nie jest prawdziwe IPTV - twierdzi rzecznik Orange Polska

Treści można też oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO). Z okazji Dnia Dziecka serwis zostanie również wzbogacony dodatkowymi materiałami przeznaczonymi dla najmłodszych widzów. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu