DAJ CYNK

Aplikacja Premiery Canal+ dostępna dla urządzeń z systemem Android, iOS oraz Android TV

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 20416

Premiery Canal+ aplikacja Android, iOS, Android TV

Na początku czerwca Canal+ otworzył swoją bibliotekę VOD szerszemu gronu odbiorców, uruchamiając usługę Premiery Canal+. Od 27 lipca 2020 roku można z niej korzystać również za pośrednictwem aplikacji dostępnej dla urządzeń z systemem Android, iOS oraz Android TV.

Premiery Canal+ gromadzą w jednym miejscu produkcje największych studiów i dystrybutorów filmowych, w tym takich jak Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures, Cineman, Kino Świat, Best Film, Next Film, M2 FilmsKino Polska czy Telewizja Polsat.

Zobacz: CANAL+ uruchamia wypożyczalnię filmów online: PREMIERY CANAL+
Zobacz: CANAL+ zaprezentował telewizję całkowicie przez internet. Bez umowy, kabla i anteny

Wśród hitów dostępnych w ramach Premier Canal+ znajdują się takie tytuły, jak „Sonic. Szybki, jak błyskawica”, „Perfekcjonistka”, „Cóż za piękny dzień”, „Nędznicy”, „Bad Boys for Life”, „Pod powierzchnią”, „Kobiety Mafii 2” czy „Psy 3. W imię zasad”. W sierpniu w serwisie pojawią się kolejne filmowe nowości, między innymi głośna produkcja Disney’a „Artemis Fowl”, a także „Zatoka zaginionych”, „30 gramów”, dokument o grupie Depeche Mode „Spirits in the forest”, festiwalowy hit ubiegłego roku „Niezwykłe lato z Tess” czy gratka dla najmłodszych widzów – „Klara Muu!”, „Księżniczka łabędzi: królewskie zaślubiny” oraz film „Cały świat Romy” z katalogu Nowe Horyzonty dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Oferta jest wciąż aktualizowana o kolejne nowe produkcje.

Aplikacje mobilne są dostępne dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS w wersji 11 i nowszych oraz Android w wersji 7 i nowszych. Użytkownicy korzystający z aplikacji dla urządzeń Android mogą płacić za wypożyczenie filmu bezpośrednio z poziomu aplikacji. Użytkownicy urządzeń z iOS płatności mogą dokonać na stronie premiery.canalplus.pl, która działa również w wersji responsywnej dla urządzeń mobilnych (RWD). Każdy wypożyczony film przypisywany jest do konta, a nie urządzenia czy platformy, na której dokonano płatności, dlatego odtwarzanie można rozpocząć na dowolnym urządzeniu z zainstalowaną aplikacją lub przez przeglądarkę internetową. Za wypożyczenie filmu na stronie premiery.canalplus.pl można wygodnie płacić kartą (Visa, MasterCard), BLIKiem lub przelewem online pay-by-link.

Premiery Canal+ aplikacja zrzuty

Aplikacja przeznaczona na platformę Android TV powstała z myślą o zapewnieniu użytkownikowi jak największej wygody i przejrzystości. Logowanie na telewizorze nie wymaga od użytkownika wykonywania skomplikowanych operacji, podawania loginu czy hasła. Wystarczy zalogować się do aplikacji w swoim smartfonie, zeskanować QR kod wyświetlany na ekranie telewizora i autoryzować logowanie. Jeśli telefon nie umożliwia skanowania kodów QR, użytkownik może zalogować się na telewizorze, wykorzystując jednorazowy kod wpisywany w aplikacji mobilnej lub na stronie premiery.canalplus.pl. Aplikacja dla Android TV obsługuje płatności BLIK, a niebawem planowane jest udostępnienie płatności za pomocą zapisanej w aplikacji karty kredytowej na zasadzie tzw. one-click payment.

Aplikacje mobilne i Android TV obsługują dodatkowo funkcję „Kontynuuj oglądanie”, co pozwala na wznowienie odtwarzania na innym urządzeniu od momentu, w którym użytkownik przerwał seans.

Przy logowaniu do usługi Premiery Canal+ można wykorzystać te same dane, co w przypadku logowania do serwisu Canal+ telewizja przez internet lub założyć nowe konto, odwiedzając stronę premiery.canalplus.pl. Biblioteki Premier Canal+ są otwarte dla wszystkich fanów kina, a filmy można wypożyczać, nawet jeśli nie posiada się płatnej subskrypcji Canal+ przez internet lub umowy na usługi telewizyjne.

Aplikacja dostępna jest dostępna w sklepach Google Play, Google Play dla Android TV oraz App Store (iOS). Wkrótce usługa Premiery Canal+ będzie dostępna również jako aplikacja na platformy Tizen (Samsung) oraz webOS (LG).

Zobacz: Netflix zyskał w drugim kwartale roku 10 mln subskrybentów
Zobacz: Rynek VoD w Polsce w czerwcu 2020 roku. W pierwszej dziesiątce straty w porównaniu do maja

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Canal+

Przewiń w dół do następnego wpisu