DAJ CYNK

Kevin sam w domu na Święta. Co jeszcze pokaże Polsat?

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6690

Kevin sam w domu na Polsacie

Podczas tegorocznych Świąt telewizja Polsat nie zamierza rezygnować z niemal corocznej tradycji i wyemituje film Kevin sam w domu. Poznaliśmy również pozostałe propozycje filmowe stacji.

Polsat już kilka lat temu popełni błąd i zabrał Kevina ze świątecznej ramówki. Pamiętamy, że skończyło się to wówczas petycjami wysyłanymi do stacji z prośbą o przywrócenie jednej z polskich tradycji świątecznych. Tym razem, bez niespodzianek, Polsat wyemituje film Kevin sam w domu w Wigilię o godzinie 20. Powtórka będzie pokazana 26 grudnia o godzinie 16:30.

Zobacz: Netflix Originals - te filmy i seriale zobaczymy w grudniu

Oczywiście nie zabraknie też miejsca dla filmu Kevin sam w Nowym Jorku, który został zaplanowany na wieczór 25 grudnia.

W Wigilię zobaczymy również - Dlaczego on, Sekretne życie Waltera Mitty, Megagwiazdka, Smerfy: Opowieść wigilijna, Pada Shrek, Marley i Ja: Szczenięce lata oraz Marley i ja.

Zobacz: Weekend z Oppo: kup Reno 2 i odbierz A1K w prezencie

W I dzień Świąt Polsat pokaże filmy - Świąteczna Gorączka, Święty z 34 Ulicy, Zawód święty Mikołaj, Książę w Nowym Jorku, Co wiecie o swoich dziadkach? oraz Adwokat.

Z kolei II dnia Świąt zobaczymy: Żółwik Sammy 2: Wielka ucieczka, Śnięty Mikołaj 3, Asterix i Obelix: Osiedle bogów, Trzej muszkieterowie, Percy Jackson: Morze potworów, Serce nie sługa oraz O północy w Paryżu.

Zobacz: MOTOROLA RAZR - cała prawda o telefonie

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Media2

Przewiń w dół do następnego wpisu