DAJ CYNK

Okno otwarte w Orange TV: abonenci Canal+ Select otrzymują dodatkowe kanały

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Orange TV okno otwarte Canal+ Select

Abonenci pakietu Canal+ Select w Orange TV mogą do 28 lutego 2021 roku oglądać dodatkowe 4 kanały. To więcej sportu, seriali i dokumentów bez dodatkowych opłat.

Abonenci Orange TV, którzy korzystają z podstawowego pakietu Canal+ Select lub chcą go zakupić w najbliższym czasie, będą mogli cieszyć się tak zwanym otwartym oknem. Jest to odkodowany dostęp do kanałów z wyższego pakietu Canal+  Prestige, które normalnie są dodatkowo płatne. W ramach świątecznego prezentu od Canal+ widzowie będą mogli przez ponad dwa miesiące, bez limitu, oglądać Canal+ Sport 3 i 4, Canal+ Seriale i Canal+ Dokument.

Zobacz: Do Grupy Orange Polska dołączyła firma Craftware. Co daje to przejęcie?
Zobacz: Listopadowy ranking speedtestu: kolejny miesiąc niewielkich spadków prędkości

  • Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 to sportowe kanały premium stworzone specjalnie z myślą o kibicach PKO BP Ekstraklasy. Zobaczą oni tutaj propozycje, takie jak: „Planeta Ekstraklasa” – magazyn złożony z reportaży poświęconych rozgrywkom PKO BP Ekstraklasy, czy „Liga gra” – zapowiedź kolejki, wzbogacona o rozgrywki przedmeczowe.
  • Canal+ Seriale to kanał premium, będący nową odsłoną propozycji Canal+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na najnowszych serialach, nagradzanych na całym świecie, które można codziennie oglądać z domu. Najmodniejsze seriale – kryminalne, dramatyczne, science-fiction, komediowe itd., to specjalność tego kanału. Wśród ostatnich, głośnych tytułów, znalazł się np. „Ojciec chrzestny Harlemu”, a wcześniej popularna rodzima produkcja „Belfer” czy obecny hit – „Król” na podstawie powieści Szczepana Twardocha.
  • Canal+ Dokument to unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla osób szukających inspiracji i wiedzy, zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata ludzi, zwierząt, przyrody, technologii. Odkrywamy nieznane fakty, pokazujemy filmowych laureatów różnych festiwali, przedstawiamy sensacyjne odkrycia, uczymy w fascynujący sposób. Ciekawą propozycją jest kontrowersyjny dokument – „Gwiazdy kontra psychofani”, który zdradza kulisy świata showbiznesu i uzależnień od popkultury.

Oferta z odkodowanymi kanałami obejmuje wszystkich abonentów Canal+ Select (Extra+ z Canal+ Select) obecnych oraz tych, którzy zakupią nowy pakiet lub rozszerzą dotychczasowy i zrobią to do 28 lutego 2021 roku. Dostęp do dodatkowych kanałów jest nadawany automatycznie, nie wymaga żadnych działań ze strony klientów czy sprzedawców.

Jak zakupić pakiet Canal+ w Orange TV?

W ramach Telewizji Orange użytkownicy mogą wybierać spośród wielu ofert, dających dostęp do określonych kanałów. Miłośnicy filmów, często decydują się na kanały z pakietu Canal+, gdzie znajdują kinowe hity, które niedługo po premierze na wielkim ekranie można oglądać wygodnie w domu. Pakiety Canal+ w Telewizji Orange dostępne są do kupienia w Orange Love lub przy opcji światłowód z telewizją jako pakiet dodatkowy. Użytkownicy pakietu Canal+ Select, w skład którego wchodzą: Canal+ Premium, Canal+ >>1, Canal+ Family, Canal+ Sport i Sport2, mogą w dowolnej chwili zmienić swój pakiet na wyższy – Canal+ Prestige i korzystać z tych 4 dodatkowych kanałów cały czas, nie tylko w okresie promocyjnym. Stając się nowym klientem zarówno pakietu Prestige, jak i Select, przez 3 pierwsze miesiące opłata za dostęp to 0 zł.

Zobacz: Pornhub ogranicza publikowanie i ściąganie filmów. To część wzmocnienia moderacji
Zobacz: W Playerze będzie dostępna kolekcja discovery+ Originals

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu