DAJ CYNK

W Playerze będzie dostępna kolekcja discovery+ Originals

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 3705

W Playerze będzie dostępna kolekcja discovery+ Originals

Od jutra, 8 grudnia, na Playerze rusza kolekcja discovery+. Użytkownicy otrzymają wyłączny dostęp do produkcji własnych Discovery pod marką discovery+ Originals oraz popularnych polskich i zagranicznych serii w kategoriach tematycznych. Po raz pierwszy w historii programy Discovery będą dostępne na taką skalę w serwisie online na życzenie. 

Od 8 grudnia subskrybenci Playera będą mogli obejrzeć dotychczasowe odcinki swoich ulubionych serii Discovery. Oferta obejmie łącznie 2000 godzin treści, w tym produkcje własne pod marką discovery+ Originals, przygotowane specjalnie z myślą o widzach korzystających z platformy VOD. Biblioteka będzie stale wzbogacana o kolejne tytuły.

Zobacz: Discovery+ w Polsce jeszcze w tym miesiącu

Programy dokumentalno-rozrywkowe w ofercie discovery+ zostały pogrupowane według kategorii, takich jak: „Gorączka złota”, „Dzika Alaska”, „Przygoda i odkrywanie”, Lifestyle”, „Kryminalne zagadki”, „Ciekawość”. 

W Playerze będzie dostępna kolekcja discovery+ Originals

Wprowadzenie programów z serwisu discovery+ na Playera jest elementem globalnej strategii firmy, która poszerza i integruje swoją ofertę cyfrową. Równolegle Discovery będzie nadal rozwijać istniejące kanały telewizyjne, inwestując w nowe propozycje programowe. Już na wiosnę stacje należące do TVN Grupa Discovery szykują aż kilkadziesiąt premierowych tytułów.

W grudniu 2020 r. użytkownicy Playera będą mogli obejrzeć trzy nowe serie discovery+ Originals. Będą to dwie globalne produkcje „Estonia – katastrofa na morzu”, „Największa tajemnica Mount Everest” oraz przygotowana specjalnie dla polskich widzów „Pasja na krawędzi” z Bartkiem Ostałowskim. Wkrótce w ofercie pojawią się kolejne tytuły.

Zobacz: Cyfrowy Polsat i IPLA robią zimową niespodziankę: 44 dodatkowe kanały w „otwartym oknie”

W discovery+ znajdą się także inne popularne tytuły, m.in. „Gorączka Złota”, „Złomowisko.PL”, „Kamperem przez świat”, „Ekstremalna Alaska”, „Mikronacje”, „Truckerki”, „Operacja: LOT”, „Nagi instynkt przetrwania: Elita”, „Bimbrownicy”, „Dr Pryszczylla”, „Człowiek kontra niedźwiedź”, seria „Ciężarówką przez…”, „Bracia Collins biorą się do roboty”, „Wiza na miłość”, „Salon sukien ślubnych US”, „Sześć razy córka”, „Mój sąsiad morderca”, „Pojedynki Eda Stafforda”, „Gorączka złota: Parker na złotym szlaku”, „Klan z Alaski”, „Morze złota”, „Suknie ślubne dla puszystych” oraz wiele innych.

Platforma discovery+ w Polsce dostępny będzie w pakiecie Start VOD w Playerze.

Zobacz: Netia: za darmo prawie 40 kanałów TV. Zimowe okno otwarte
Zobacz: HBO Max zastąpi w Polsce HBO. Kiedy i dlaczego?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery

Przewiń w dół do następnego wpisu