DAJ CYNK

Kino Polska TV zwiększa zasięg swoich kanałów w UPC i Netii

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 3636

Kino Polska TV zwiększa zasięg swoich kanałów w UPC i Netii

Grupa Kino Polska TV zwiększyła zasięg techniczny swoich kanałów. Kanał e-sportowy Gametoon HD, będący dotąd częścią pakietu Max, na stałe dołączył do pakietu Select w UPC Polska. Z kolei Kino Polska Muzyka trafił do najszerszego pakietu Netii – Na Start.

Gametoon HD poszerzył swój zasięg techniczny już drugi raz w 2020 roku – na początku stycznia br. kanał dołączył do pakietu Optymalnego z oferty Telewizji Orange. Dzięki ostatnim zmianom dociera już do ponad 2 mln gospodarstw domowych w kraju. Natomiast Kino Polska Muzyka po zwiększeniu zasięgu obejmuje ponad 9,3 mln gospodarstw domowych w Polsce.

Zobacz: Disney+ coraz bliżej Polski. W Europie Zachodniej od marca
Zobacz: CANAL+ przejmuje prawa telewizyjne do rozgrywek 1. Ligi Żużlowej

Gametoon HD w ofercie UPC Polska jest dostępny na pozycjach EPG nr 520 i 73 (dekoder Horizon) oraz 574 i 73 (Mediabox), a Kino Polska Muzyka w ofercie Netii na pozycji nr 240.

Gametoon HD może się pochwalić współpracą z najważniejszymi wydawcami i producentami gier komputerowych w Polsce i na świecie, takimi jak: Activision Blizzard, EA, Ubisoft, Riot Games, czy 11bit studios. Kanał regularnie gości popularnych graczy i youtuberów. 

Rok 2020 rok w Kino Polska Muzyka jest rokiem Zbigniewa Wodeckiego – w tym roku przypada 70. rocznica urodzin tego artysty. Przez cały rok Kino Polska Muzyka będzie przypominać największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, pokaże premierowe (na antenie stacji) utwory i wyemituje niepublikowane wcześniej materiały. 

Zobacz: NTC: Dwa mecze sparingowe Legii Warszawa do obejrzenia w telewizji hybrydowej

Kino Polska TV SA jest nadawcą kanałów telewizyjnych, takich jak Kino Polska, Stopklatka oraz Zoom TV. Ponadto Kino Polska TV SA dystrybuuje następujące kanały: filmowe Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox ArtHouse oraz tematyczne Kino Polska Muzyka, DocuBox HD, FightBox HD, FunBox UHD, Fast&FunBox HD, 360 Tunebox, FashionBox HD i Gametoon HD.

Zobacz: Kanał Kino TV szerzej dostępny na platformie Cyfrowego Polsatu
Zobacz: Netflix w lutym: filmy studia Ghibil i nowe odcinki Narcos: Meksyk

Źródło tekstu: Kino Polska TV SA

Przewiń w dół do następnego wpisu