DAJ CYNK

Apple TV+ za darmo w długi weekend? Przegląd oferty

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 7507

Apple TV+ za darmo

Już jutro startuje Apple TV+. Nowa usługa streamingowa spróbuje powalczyć o swoje miejsce na dosyć mocno zatłoczonym rynku platform VOD. Sprawdźmy co ciekawego ma do zaoferowania i czy są sposoby na uzyskanie darmowego dostępu lub obniżenie kosztów użytkowania.

Czym jest Apple TV+

Apple TV lista gwiazd

Nowy serwis VOD Apple'a rzuca wyzwanie rynkowym gigantom. I na pierwszy rzut oka Netflix, HBO GO, czy Amazon Prime Video mają czego się obawiać. Lista gwiazd, które wspierają Apple TV+ jest naprawdę imponująca. Warto tu wspomnieć choćby o takich nazwiskach jak Steven Spielberg, Oprah Winfrey, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavia Spencer, J.J. Abrams, Jason Momoa. Serwis zaoferuje autorskie filmy, seriale oraz programy rozrywkowe.

Zobacz: Apple TV+ od 1 listopada również w Polsce
Zobacz: Wyniki Apple'a za 3Q2019 - rekordowy przychód napędzany usługami, elektroniką noszoną i iPadami

Apple TV+ za darmo przez rok

Tak, jest to możliwe i nie wymaga korzystania z żadnych wymyślnych przekrętów. Rok darmowej subskrypcji jest dostępny dla osób, które po 10 września 2019 roku kupiły dowolny produkt Apple'a. Mowa tutaj o iPhone'ach, iPadach, iPhone'ach, oraz komputerach i urządzeniach Apple TV.

Aby skorzystać z darmowej subskrypcji postępować wg instrukcji:

  1.     Włącz nowy telefon iPhone, iPada, iPoda touch, urządzenie Apple TV 4K lub Apple TV HD albo komputer Mac i zaloguj się przy użyciu konta Apple ID.
  2.     Otwórz aplikację Apple TV 1 listopada lub później. Upewnij się, że na spełniającym kryteria urządzeniu działa najnowsza wersja systemu iOS, iPadOS, tvOS lub macOS.
  3.     Oferta powinna zostać przedstawiona natychmiast po uruchomieniu aplikacji. Jeśli nie, przewiń w dół sekcję Obejrzyj teraz, aż pojawi się oferta.  
  4.     Stuknij opcję „Skorzystaj z 1 roku bezpłatnie”. Może pojawić się monit o wprowadzenie hasła konta Apple ID, potwierdzenie informacji rozliczeniowych lub dodanie prawidłowej metody płatności. W ciągu rocznego bezpłatnego okresu próbnego nie będą naliczane opłaty.

Z usługi może korzystać maksymalnie sześć osób, które dodajemy do swojej chmury rodzinnej.

Zobacz: Nie kolejny Galaxy Fold, tylko Galaxy W20 5G - to już prawie pewne
Zobacz: Część szkół w Australii zakazuje używania telefonów komórkowych i elektroniki

7 dni za darmo dla każdego

Dla osób, które chcą sprawdzić możliwości serwisu przewidziano darmowy, tygodniowy dostęp. Tutaj nie trzeba robić nic poza zwykłą rejestracją w serwisie. Jeśli nie chcemy płacić po zakończeniu okresu próbnego konieczne będzie anulowanie subskrypcji.

Standardowa cena Apple TV+ to 24,99 zł.

Zobacz: Sennheiser IE 80S BT - najlepsze słuchawki douszne, jakie kiedykolwiek testowałem

Apple TV+ i Apple Music za 9,99 zł dla studentów

Apple Music i Apple TV+ dla studentów

To nie koniec sposobów na darmowy dostęp do Apple TV+. Mogą z niego skorzystać również posiadacze studenckiej oferty Apple Music. Ten wariant usługi muzycznej kosztuje tylko 9,99 zł miesięcznie i można z niego korzystać w tej cenie przez 48 miesięcy. Warunkiem jest posiadanie statusu studenta uczelni wyższej. Pełna instrukcja aktywowania tego wariantu Apple Music jest dostępna pod tym adresem.

Apple nie wyklucza, że w przyszłości pojawią się różne warianty zniżek oraz rabatów przy zakupie subskrypcji Apple TV+.

Zobacz: Xiaomi Mi A3 - test smartfonu z czystym Androidem. Bez MIUI lepszy?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu