DAJ CYNK

Wrocławski Moico podnosi prędkość Internetu, ale także ceny dla nowych klientów

23.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2700

Ważne 1

0

Nie tylko duzi operatorzy przyspieszają Internet stacjonarny do prędkości znacznie przekraczających 1 Gb/s. Właśnie dokonał tego Moico z Wrocławia. Firma podnosi jednocześnie ceny taryf internetowych, jednak podwyżki nie dotyczą osób, które podpisały umowy na Internet przed 2019 rokiem.

Moico wprowadza zmiany w ofercie Internetu światłowodowego. Od początku 2019 roku mieszkańcy Wrocławia i Oławy mogą skorzystać z dostępu do sieci nawet z szybkością do 10 Gb/s. Do wyboru są trzy opcje, przy czym dwie zostały przyspieszone w stosunku do tego, co było jeszcze w ubiegłym roku. Prędkość w pakiecie HUG została zwiększony z 333 Mb/s do 1000 Mb/s, natomiast w taryfie GREET podniesiono prędkość dziesięciokrotnie, do 10 Gb/s. Pakiet KISS z prędkością do 100 Mb/s pozostał bez zmian. Szczegóły przedstawia poniższa infografika.

Klienci Moico posiadający pakiet HUG mogą liczyć na automatyczne zwiększenie transferu do 1000 Mb/s, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów (obowiązuje ich cena z 2018 roku). Z kolei posiadacze taryfy GREET z prędkością do 1000 Mb/s (przed zmianą) mogą przejść do HUG, oszczędzając 60 zł miesięcznie przy zachowanej tej samej prędkości maksymalnej. Wystarczy skontaktować się z operatorem w celu aktualizacji umowy.

- Do zmiany szybkości transferu Internetu światłowodowego zainspirowali nas nasi użytkownicy. To oni najlepiej wiedzą czego potrzebują, a my staramy się dopasowywać ofertę oraz wszelkie rozwiązania do ich oczekiwań. Stąd też już wcześniej wprowadziliśmy możliwość indywidualnego łączenia wszystkich naszych usług w pakiety, dzięki czemu klient także płaci mniej.

- powiedział Paweł Dobosz, Prezes Moico.

Moico ma w swojej ofercie także telewizję cyfrową oraz dostępną w połączeniu z innymi usługami opcję mobile. Wszystkie elementy oferty wrocławskiego operatora można łączyć w dowolne konfiguracje. Powstałe w ten sposób spersonalizowane pakiety usług objęte są cenami promocyjnymi, z rabatami sięgającymi 39 zł miesięcznie.

Zobacz: Speedtest podsumowuje 2018 rok. W rankingu najlepszych dostawców internetu wygrywa INEA i T-Mobile
Zobacz: Orange poprawia zasięg w górach. Wyjazd na ferie nie musi oznaczać rezygnacji z usług komórkowych
Zobacz: Ferie zimowe w Play NOW z darmowymi kanałami dla dzieci

Źródło zdjęć: Moico

Źródło tekstu: Moico

Komentarze
Zaloguj się