DAJ CYNK

W Play dopiszesz do faktury pakiety CANAL+ online

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

W Play dopiszesz do faktury pakiety CANAL+ online

Wcześniej były: Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO oraz Chilli. Teraz klienci abonamentowi sieci Play zyskali możliwość skorzystania z usługi „Zapłać z Play” również za pakiety w serwisie CANAL+ online. Fioletowi chwalą się, że są pierwszym operatorem na rynku, który to umożliwia.

CANAL+ online to serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. W ofercie znalazło się 76 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie przygotowywanych przez CANAL+ i zewnętrznych dostawców. Oferta jest prosta, składają się na nią 4 kompleksowe pakiety:

  • Film za 50 zł,
  • Sport za 50 zł,
  • Fun & Info za 25 zł
  • Kids za 10 zł.

Zobacz: CANAL+ zaprezentował telewizję całkowicie przez internet. Bez umowy, kabla i anteny

Dzięki „Zapłać z Play” klienci fioletowej sieci mogą wygodnie aktywować wybrane pakiety, a koszt subskrypcji zostanie doliczony do faktury wystawianej przez operatora na koniec okresu rozliczeniowego. Poprzedzone jest to bezpieczną weryfikacją, która pozwoli na aktywację jedynie właścicielowi numeru. Pakiety można dowolnie konfigurować i zmieniać – włączać i wyłączać w dowolnym momencie.

Zobacz: Play na Kartę: 100 GB na start w prezencie dla nowych klientów 

Z CANAL+ online można korzystać przez przeglądarkę, aplikacje mobilne na iOS i Androida, przez aplikację na Android TV oraz na dedykowanych dekoderach CANAL+ BOX 4K czy PLAY NOW TV BOX. Serwis wspiera też rozwiązania AirPlay oraz Google Cast, dzięki czemu można wygodnie przesłać obraz z urządzenia mobilnego na telewizor czy projektor. CANAL+ online pozwala też oglądać wcześniej emitowane programy, cofać i pauzować programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu.

Zobacz: Aplikacja Premiery Canal+ dostępna dla urządzeń z systemem Android, iOS oraz Android TV
Zobacz: Play ogłasza promocyjne opłaty roamingowe dla Wielkiej Brytani

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu